Results

WA Play in Pink - Friday, October 8th - Sunday, October 10th, 2021, Pasco/Richland, WA

Colleges Who Attended this Event
College logo
Ashley Cook
Coppin State University
College logo
Kevin Montgomery
Jackson State University
College logo
Samantha Brockman
Eastern New Mexico University
College logo
Bruce Lenington
Our Lady of the Lake University
College logo
Jescenda Lopez
La Sierra University
College logo
Brad Betker
McPherson College
College logo
Charlie Kennedy
Avila University
College logo
Nicholas Espinoza
Our Lady of the Lake University
College logo
Ron Balmer
Pacific Lutheran University
College logo
Bill Relyea
Rosemont College
College logo
Tori Hamura
Pacific Lutheran University
College logo
Paco Crandall
Whitworth University
College logo
Bob Castle
Whitworth University
College logo
Terry Choate
Rosemont College
College logo
Andrew Ysais
Grays Harbor College
College logo
Ron Thompson
Big Bend Community College
College logo
Renae Koppenhafer
Yakima Valley College
College logo
Mike Genovese
Porterville College
College logo
Julia Toone
Clark College
College logo
Katie Aden
Clackamas Community College
College logo
Terry Mcintyre
Spokane Falls Community College
College logo
Ben Knopf
Blue Mountain Community College
College logo
Ashley Belmontes
Cerritos College
College logo
Montessa Califano
Columbia Basin College


TO VIEW Saturdays schedule, CLICK BUTTON BELOW corresponding to your POOL.


TO VIEW Sundays schedule, CLICK BUTTON BELOW corresponding to your Age Group below.


  GAME LOG: Winners in Green. Ties in Blue
 GM# FLDDateTime Visitor Home
 1 TR1 10-09-2021  8:00 AM G1 ai Bandits Orchard - Rebhahn 4 vs.G2 NW Vandals Trickel  10 
 2 TR2 10-09-2021  8:00 AM G3 Washington Acers Coit  7 vs.G4 Crossfire - Brooks 11 
 3 TR3 10-09-2021  8:00 AM G5 Sundodgers 16U Rasmussen 2 vs.G6 Snohomish Shock 05 3 
 4 TR4 10-09-2021  8:00 AM H1 Ambush 4 vs.H2 USA Explosion 14U Gold - Sorg 13 
 5 TR5 10-09-2021  8:00 AM H3 NW Elite Botefuhr 6 vs.H4 Crossfire Rollins- Lamb 9 
 6 TR6 10-09-2021  8:00 AM H5 Washington Angels - Hamm 3 vs.H6 Fury Levin 4 
 7 CP1 10-09-2021  8:00 AM A1 Washington Angels 18U Premier Benson/Sitsler 8 vs.A2 AP USA Explosion 16/18 - Spokane 1 
 8 CP2 10-09-2021  8:00 AM A3 Wa Avengers 18A Fahsholtz  1 vs.A4 Fury 18 Petersen 13 
 9 CP3 10-09-2021  8:00 AM A5 Lake City Thunder 1 vs.B1 Washington Thunder 18U 3 
 10 CP4 10-09-2021  8:00 AM B2 Washington Angels 18U Souza 2 vs.B3 USA Explosion 18U - Thompson 3 
 11 CP5 10-09-2021  8:00 AM B4 WA Freedom 18U Gomez 11 vs.B5 MT Avalanche 18U - Taylor 0 
 12 HR1 10-09-2021  8:00 AM S1 Washington Angels - Camp 16 vs.S4 USA Explosion / AP - Butler 14U 2 
 13 HR2 10-09-2021  8:00 AM S2 Team Maui No Ka Oi  6 vs.S5 Washington Acers Meyer 6 
 14 HR3 10-09-2021  8:00 AM E1 Softball 101 - Pagan/Sotelo/Roldan (18) 1 vs.E2 WA Bandits 12 
 15 HR4 10-09-2021  8:00 AM E3 NW Sidewinders 18A Tyree 6 vs.E4 Firecrackers WA Drummond 18U 3 
 16 HR1 10-09-2021  9:40 AM S3 USA Explosion - Kloczko 6 vs.S1 Washington Angels - Camp 8 
 17 HR2 10-09-2021  9:40 AM S5 Washington Acers Meyer 8 vs.S4 USA Explosion / AP - Butler 14U 2 
 18 HR3 10-09-2021  9:40 AM E3 NW Sidewinders 18A Tyree 12 vs.E1 Softball 101 - Pagan/Sotelo/Roldan (18) 2 
 19 HR4 10-09-2021  9:40 AM E2 WA Bandits 8 vs.E4 Firecrackers WA Drummond 18U 1 
 55 TR1 10-09-2021  9:40 AM G2 NW Vandals Trickel  7 vs.G4 Crossfire - Brooks 3 
 56 TR2 10-09-2021  9:40 AM G1 ai Bandits Orchard - Rebhahn 5 vs.G3 Washington Acers Coit  4 
 57 TR3 10-09-2021  9:40 AM G6 Snohomish Shock 05 11 vs.H2 USA Explosion 14U Gold - Sorg 1 
 58 TR4 10-09-2021  9:40 AM G5 Sundodgers 16U Rasmussen 15 vs.H1 Ambush 2 
 59 TR5 10-09-2021  9:40 AM H4 Crossfire Rollins- Lamb 0 vs.H6 Fury Levin 6 
 60 TR6 10-09-2021  9:40 AM H3 NW Elite Botefuhr 14 vs.H5 Washington Angels - Hamm 8 
 61 CP1 10-09-2021  9:40 AM A1 Washington Angels 18U Premier Benson/Sitsler 21 vs.A4 Fury 18 Petersen 5 
 62 CP2 10-09-2021  9:40 AM B2 Washington Angels 18U Souza 1 vs.B5 MT Avalanche 18U - Taylor 2 
 63 CP3 10-09-2021  9:40 AM B1 Washington Thunder 18U 2 vs.B3 USA Explosion 18U - Thompson 8 
 64 CP4 10-09-2021  9:40 AM A3 Wa Avengers 18A Fahsholtz  1 vs.A5 Lake City Thunder 13 
 65 CP5 10-09-2021  9:40 AM B4 WA Freedom 18U Gomez 9 vs.A2 AP USA Explosion 16/18 - Spokane 3 
 20 HR1 10-09-2021  11:20 AM S1 Washington Angels - Camp 9 vs.S2 Team Maui No Ka Oi  8 
 21 HR2 10-09-2021  11:20 AM S5 Washington Acers Meyer 3 vs.S3 USA Explosion - Kloczko 6 
 22 HR3 10-09-2021  11:20 AM P1 Maniacs - Garcia 1 vs.P2 Oregon Blaze - Boynay 3 
 23 HR4 10-09-2021  11:20 AM P4 WA Freedom Fastpitch Whitehouse 1 vs.P3 Sundodgers 14U Robillard 8 
 66 TR1 10-09-2021  11:20 AM G2 NW Vandals Trickel  0 vs.G6 Snohomish Shock 05 3 
 67 TR2 10-09-2021  11:20 AM H6 Fury Levin 5 vs.G1 ai Bandits Orchard - Rebhahn 7 
 68 TR3 10-09-2021  11:20 AM G4 Crossfire - Brooks 8 vs.H2 USA Explosion 14U Gold - Sorg 1 
 69 TR4 10-09-2021  11:20 AM G5 Sundodgers 16U Rasmussen 8 vs.H3 NW Elite Botefuhr 2 
 70 TR5 10-09-2021  11:20 AM H4 Crossfire Rollins- Lamb 4 vs.G3 Washington Acers Coit  2 
 71 TR6 10-09-2021  11:20 AM H1 Ambush 8 vs.H5 Washington Angels - Hamm 7 
 72 CP1 10-09-2021  11:20 AM A1 Washington Angels 18U Premier Benson/Sitsler 12 vs.B3 USA Explosion 18U - Thompson 4 
 73 CP2 10-09-2021  11:20 AM B5 MT Avalanche 18U - Taylor 0 vs.A4 Fury 18 Petersen 8 
 74 CP3 10-09-2021  11:20 AM B1 Washington Thunder 18U 5 vs.A2 AP USA Explosion 16/18 - Spokane 4 
 75 CP4 10-09-2021  11:20 AM A3 Wa Avengers 18A Fahsholtz  7 vs.B2 Washington Angels 18U Souza 6 
 76 CP5 10-09-2021  11:20 AM B4 WA Freedom 18U Gomez 4 vs.A5 Lake City Thunder 1 
 24 TR1 10-09-2021  1:00 PM J1 Snohomish Shock 18A 3 vs.J2 Washington Angels 16U Premier Benson/Jager 10 
 25 TR2 10-09-2021  1:00 PM J3 WA Acers 16U Gaines 13 vs.J4 Washington Rage 6 
 26 TR3 10-09-2021  1:00 PM J5 USA Explosion - Kloczko 2 vs.J6 KB Fastpitch 18U 10 
 27 TR4 10-09-2021  1:00 PM K1 Washington Thunder 16U 1 vs.K2 Fury 18 Cussac 7 
 28 TR5 10-09-2021  1:00 PM K3 USA Explosion Gold 18U - Blue 8 vs.K4 Idaho Intensity 18U 14 
 29 TR6 10-09-2021  1:00 PM K5 Freedom Fastpitch 18u Lindenmuth 17 vs.K6 Maniacs 16A 10 
 30 CP1 10-09-2021  1:00 PM C1 Bridgetown Softball 8 vs.C2 Firecrackers WA Sasaki 9 
 31 CP2 10-09-2021  1:00 PM C3 USA Explosion 18U - Kloczko 6 vs.C4 Washington Firecrackers Minton  7 
 32 CP3 10-09-2021  1:00 PM C5 Oregon Titans 18u 2 vs.C6 Spokane Diamonds  7 
 33 CP4 10-09-2021  1:00 PM D1 Flame Black '04 2 vs.D2 Sundodgers 18U Wright 8 
 34 CP5 10-09-2021  1:00 PM D3 Rampage Extreme 1 vs.D4 USA Explosion 18U - White 16 
 35 HR1 10-09-2021  1:00 PM S4 USA Explosion / AP - Butler 14U 7 vs.S2 Team Maui No Ka Oi  10 
 36 HR2 10-09-2021  1:00 PM M5 Fury 16u White 7 vs.M4 ai Bandits Orchard 8 
 37 HR3 10-09-2021  1:00 PM P3 Sundodgers 14U Robillard 4 vs.P1 Maniacs - Garcia 5 
 38 HR4 10-09-2021  1:00 PM P2 Oregon Blaze - Boynay 5 vs.P4 WA Freedom Fastpitch Whitehouse 2 
 39 TR2 10-09-2021  2:40 PM L1 WA Freedom Fastpitch 16U-Deviney 0 vs.L2 Oregon Blaze - Conner 6 
 40 TR3 10-09-2021  2:40 PM L3 Crossfire Rollins 9 vs.L4 Underground Fastpitch Club 1 
 41 CP3 10-09-2021  2:40 PM D5 Idaho Crush - Imbriani 7 vs.D6 Washington Angels 18U Premier Stallings 6 
 42 CP4 10-09-2021  2:40 PM E1 Softball 101 - Pagan/Sotelo/Roldan (18) 6 vs.E4 Firecrackers WA Drummond 18U 8 
 43 CP5 10-09-2021  2:40 PM E3 NW Sidewinders 18A Tyree 3 vs.E2 WA Bandits 4 
 44 HR1 10-09-2021  2:40 PM S3 USA Explosion - Kloczko 8 vs.S4 USA Explosion / AP - Butler 14U 1 
 45 HR2 10-09-2021  2:40 PM M1 WA Freedom Fastpitch - Long 1 vs.M2 Washington Angels - 14U Thomasson 9 
 46 HR3 10-09-2021  2:40 PM M3 Lil' Rebels - Gordie / Rasnick 15 vs.M4 ai Bandits Orchard 0 
 47 HR4 10-09-2021  2:40 PM M5 Fury 16u White 4 vs.M6 NW Vandals 14U- Terry  6 
 77 TR1 10-09-2021  2:40 PM J2 Washington Angels 16U Premier Benson/Jager 6 vs.J3 WA Acers 16U Gaines 5 
 78 TR4 10-09-2021  2:40 PM J6 KB Fastpitch 18U 6 vs.K2 Fury 18 Cussac 7 
 79 TR5 10-09-2021  2:40 PM J1 Snohomish Shock 18A 11 vs.J4 Washington Rage 1 
 80 TR6 10-09-2021  2:40 PM J5 USA Explosion - Kloczko 5 vs.K1 Washington Thunder 16U 4 
 81 CP1 10-09-2021  2:40 PM C2 Firecrackers WA Sasaki 5 vs.C4 Washington Firecrackers Minton  0 
 82 CP2 10-09-2021  2:40 PM C6 Spokane Diamonds  14 vs.D2 Sundodgers 18U Wright 7 
 48 HR1 10-09-2021  4:20 PM M1 WA Freedom Fastpitch - Long 0 vs.M6 NW Vandals 14U- Terry  11 
 49 HR2 10-09-2021  4:20 PM M2 Washington Angels - 14U Thomasson 1 vs.M3 Lil' Rebels - Gordie / Rasnick 9 
 50 HR3 10-09-2021  4:20 PM P1 Maniacs - Garcia 15 vs.P4 WA Freedom Fastpitch Whitehouse 1 
 51 HR4 10-09-2021  4:20 PM P3 Sundodgers 14U Robillard 6 vs.P2 Oregon Blaze - Boynay 2 
 83 TR1 10-09-2021  4:20 PM J2 Washington Angels 16U Premier Benson/Jager 6 vs.K2 Fury 18 Cussac 2 
 84 TR2 10-09-2021  4:20 PM L1 WA Freedom Fastpitch 16U-Deviney 11 vs.L4 Underground Fastpitch Club 4 
 85 TR3 10-09-2021  4:20 PM L2 Oregon Blaze - Conner 0 vs.L3 Crossfire Rollins 4 
 86 TR4 10-09-2021  4:20 PM K4 Idaho Intensity 18U 13 vs.K5 Freedom Fastpitch 18u Lindenmuth 5 
 87 TR5 10-09-2021  4:20 PM J1 Snohomish Shock 18A 10 vs.J5 USA Explosion - Kloczko 2 
 88 TR6 10-09-2021  4:20 PM K3 USA Explosion Gold 18U - Blue 10 vs.K6 Maniacs 16A 5 
 89 CP1 10-09-2021  4:20 PM C2 Firecrackers WA Sasaki 8 vs.C6 Spokane Diamonds  14 
 90 CP2 10-09-2021  4:20 PM D3 Rampage Extreme 3 vs.D6 Washington Angels 18U Premier Stallings 5 
 91 CP3 10-09-2021  4:20 PM D4 USA Explosion 18U - White 1 vs.D5 Idaho Crush - Imbriani 2 
 92 CP4 10-09-2021  4:20 PM C1 Bridgetown Softball 1 vs.C3 USA Explosion 18U - Kloczko 12 
 93 CP5 10-09-2021  4:20 PM C5 Oregon Titans 18u 11 vs.D1 Flame Black '04 2 
 94 TR1 10-09-2021  6:00 PM J4 Washington Rage 11 vs.K1 Washington Thunder 16U 15 
 95 TR2 10-09-2021  6:00 PM J3 WA Acers 16U Gaines 0 vs.J6 KB Fastpitch 18U 10 
 96 TR3 10-09-2021  6:00 PM K5 Freedom Fastpitch 18u Lindenmuth 2 vs.L2 Oregon Blaze - Conner 9 
 97 TR4 10-09-2021  6:00 PM K4 Idaho Intensity 18U 5 vs.L3 Crossfire Rollins 4 
 98 TR5 10-09-2021  6:00 PM K6 Maniacs 16A 11 vs.L4 Underground Fastpitch Club 6 
 99 TR6 10-09-2021  6:00 PM K3 USA Explosion Gold 18U - Blue 10 vs.L1 WA Freedom Fastpitch 16U-Deviney 9 
 100 CP1 10-09-2021  6:00 PM D1 Flame Black '04 10 vs.D3 Rampage Extreme 2 
 101 CP2 10-09-2021  6:00 PM C4 Washington Firecrackers Minton  6 vs.D2 Sundodgers 18U Wright 2 
 102 CP3 10-09-2021  6:00 PM D5 Idaho Crush - Imbriani 2 vs.C3 USA Explosion 18U - Kloczko 11 
 103 CP4 10-09-2021  6:00 PM D4 USA Explosion 18U - White 8 vs.C1 Bridgetown Softball 7 
 104 CP5 10-09-2021  6:00 PM C5 Oregon Titans 18u 14 vs.D6 Washington Angels 18U Premier Stallings 3 
 52 TR4 10-09-2021  7:40 PM M3 Lil' Rebels - Gordie / Rasnick 13 vs.M1 WA Freedom Fastpitch - Long 3 
 53 TR5 10-09-2021  7:40 PM M2 Washington Angels - 14U Thomasson 5 vs.M5 Fury 16u White 14 
 54 TR6 10-09-2021  7:40 PM M6 NW Vandals 14U- Terry  14 vs.M4 ai Bandits Orchard 3 
 105 TR1 10-10-2021  8:00 AM B4 WA Freedom 18U Gomez 14 vs.C6 Spokane Diamonds  2 
 106 TR2 10-10-2021  8:00 AM E2 WA Bandits 0 vs.A1 Washington Angels 18U Premier Benson/Sitsler 9 
 107 TR3 10-10-2021  8:00 AM E3 NW Sidewinders 18A Tyree 5 vs.C5 Oregon Titans 18u 11 
 108 TR4 10-10-2021  8:00 AM C3 USA Explosion 18U - Kloczko 2 vs.D4 USA Explosion 18U - White 0 
 109 TR5 10-10-2021  8:00 AM C4 Washington Firecrackers Minton  7 vs.B3 USA Explosion 18U - Thompson 3 
 110 TR6 10-10-2021  8:00 AM B1 Washington Thunder 18U 16 vs.D5 Idaho Crush - Imbriani 6 
 111 CP1 10-10-2021  8:00 AM G6 Snohomish Shock 05 14 vs.L3 Crossfire Rollins 0 
 112 CP2 10-10-2021  8:00 AM J2 Washington Angels 16U Premier Benson/Jager 8 vs.K4 Idaho Intensity 18U 7 
 113 CP3 10-10-2021  8:00 AM L2 Oregon Blaze - Conner 0 vs.G2 NW Vandals Trickel  4 
 114 CP4 10-10-2021  8:00 AM G5 Sundodgers 16U Rasmussen 8 vs.J6 KB Fastpitch 18U 2 
 115 CP5 10-10-2021  8:00 AM M3 Lil' Rebels - Gordie / Rasnick 9 vs.P1 Maniacs - Garcia 7 
 116 HR1 10-10-2021  8:00 AM H6 Fury Levin 6 vs.K2 Fury 18 Cussac 9 
 117 HR2 10-10-2021  8:00 AM J1 Snohomish Shock 18A 11 vs.H4 Crossfire Rollins- Lamb 2 
 118 HR3 10-10-2021  8:00 AM G4 Crossfire - Brooks 10 vs.L1 WA Freedom Fastpitch 16U-Deviney 0 
 119 HR4 10-10-2021  8:00 AM G1 ai Bandits Orchard - Rebhahn 9 vs.K3 USA Explosion Gold 18U - Blue 1 
 120 TR1 10-10-2021  9:40 AM B4 WA Freedom 18U Gomez 0 vs.A1 Washington Angels 18U Premier Benson/Sitsler 7 
 121 TR2 10-10-2021  9:40 AM C6 Spokane Diamonds  6 vs.E2 WA Bandits 11 
 122 TR3 10-10-2021  9:40 AM C5 Oregon Titans 18u 1 vs.C3 USA Explosion 18U - Kloczko 7 
 123 TR4 10-10-2021  9:40 AM E3 NW Sidewinders 18A Tyree 8 vs.D4 USA Explosion 18U - White 1 
 124 TR5 10-10-2021  9:40 AM C4 Washington Firecrackers Minton  8 vs.B1 Washington Thunder 18U 5 
 125 TR6 10-10-2021  9:40 AM B3 USA Explosion 18U - Thompson 9 vs.D5 Idaho Crush - Imbriani 0 
 126 CP1 10-10-2021  9:40 AM G6 Snohomish Shock 05 2 vs.J2 Washington Angels 16U Premier Benson/Jager 7 
 127 CP2 10-10-2021  9:40 AM L3 Crossfire Rollins 3 vs.K4 Idaho Intensity 18U 7 
 128 CP3 10-10-2021  9:40 AM G2 NW Vandals Trickel  7 vs.G5 Sundodgers 16U Rasmussen 4 
 129 CP4 10-10-2021  9:40 AM L2 Oregon Blaze - Conner 4 vs.J6 KB Fastpitch 18U 1 
 130 CP5 10-10-2021  9:40 AM M6 NW Vandals 14U- Terry  5 vs.S1 Washington Angels - Camp 1 
 131 HR1 10-10-2021  9:40 AM K2 Fury 18 Cussac 7 vs.J1 Snohomish Shock 18A 8 
 132 HR2 10-10-2021  9:40 AM H6 Fury Levin 11 vs.H4 Crossfire Rollins- Lamb 4 
 133 HR3 10-10-2021  9:40 AM G4 Crossfire - Brooks 12 vs.G1 ai Bandits Orchard - Rebhahn 2 
 134 HR4 10-10-2021  9:40 AM L1 WA Freedom Fastpitch 16U-Deviney 10 vs.K3 USA Explosion Gold 18U - Blue 0 
 135 TR1 10-10-2021  11:20 AM A4 Fury 18 Petersen 10 vs.E4 Firecrackers WA Drummond 18U 3 
 136 TR2 10-10-2021  11:20 AM C2 Firecrackers WA Sasaki 3 vs.A5 Lake City Thunder 7 
 137 TR3 10-10-2021  11:20 AM A2 AP USA Explosion 16/18 - Spokane 12 vs.A3 Wa Avengers 18A Fahsholtz  3 
 138 TR4 10-10-2021  11:20 AM B2 Washington Angels 18U Souza 10 vs.D3 Rampage Extreme 2 
 139 TR5 10-10-2021  11:20 AM S2 Team Maui No Ka Oi  8 vs.M5 Fury 16u White 3 
 140 TR6 10-10-2021  11:20 AM M2 Washington Angels - 14U Thomasson 5 vs.M4 ai Bandits Orchard 10 
 141 CP1 10-10-2021  11:20 AM P3 Sundodgers 14U Robillard 7 vs.S5 Washington Acers Meyer 4 
 142 CP2 10-10-2021  11:20 AM P2 Oregon Blaze - Boynay 4 vs.S3 USA Explosion - Kloczko 5 
 143 CP3 10-10-2021  11:20 AM S4 USA Explosion / AP - Butler 14U 9 vs.P4 WA Freedom Fastpitch Whitehouse 2 
 144 CP4 10-10-2021  11:20 AM P1 Maniacs - Garcia 8 vs.S1 Washington Angels - Camp 3 
 145 CP5 10-10-2021  11:20 AM M3 Lil' Rebels - Gordie / Rasnick 2 vs.M6 NW Vandals 14U- Terry  7 
 146 HR1 10-10-2021  11:20 AM J3 WA Acers 16U Gaines 11 vs.J5 USA Explosion - Kloczko 5 
 147 HR2 10-10-2021  11:20 AM K1 Washington Thunder 16U 5 vs.H2 USA Explosion 14U Gold - Sorg 6 
 148 HR3 10-10-2021  11:20 AM H3 NW Elite Botefuhr 11 vs.K6 Maniacs 16A 3 
 149 HR4 10-10-2021  11:20 AM K5 Freedom Fastpitch 18u Lindenmuth 3 vs.H1 Ambush 5 
 150 TR1 10-10-2021  1:00 PM A4 Fury 18 Petersen 10 vs.A5 Lake City Thunder 6 
 151 TR2 10-10-2021  1:00 PM E1 Softball 101 - Pagan/Sotelo/Roldan (18) 9 vs.C1 Bridgetown Softball 8 
 152 TR3 10-10-2021  1:00 PM A3 Wa Avengers 18A Fahsholtz  8 vs.B2 Washington Angels 18U Souza 2 
 153 TR4 10-10-2021  1:00 PM B5 MT Avalanche 18U - Taylor 11 vs.D2 Sundodgers 18U Wright 10 
 154 TR5 10-10-2021  1:00 PM D1 Flame Black '04 3 vs.D6 Washington Angels 18U Premier Stallings 6 
 155 TR6 10-10-2021  1:00 PM S2 Team Maui No Ka Oi  9 vs.M4 ai Bandits Orchard 14 
 156 CP1 10-10-2021  1:00 PM P3 Sundodgers 14U Robillard 10 vs.S3 USA Explosion - Kloczko 9 
 157 CP2 10-10-2021  1:00 PM S5 Washington Acers Meyer 4 vs.P2 Oregon Blaze - Boynay 3 
 158 CP3 10-10-2021  1:00 PM M1 WA Freedom Fastpitch - Long 2 vs.S4 USA Explosion / AP - Butler 14U 7 
 159 CP4 10-10-2021  1:00 PM G3 Washington Acers Coit  10 vs.J4 Washington Rage 1 
 160 CP5 10-10-2021  1:00 PM H5 Washington Angels - Hamm 6 vs.L4 Underground Fastpitch Club 2 
 161 HR1 10-10-2021  1:00 PM J3 WA Acers 16U Gaines 20 vs.H2 USA Explosion 14U Gold - Sorg 6 
 162 HR2 10-10-2021  1:00 PM J5 USA Explosion - Kloczko 1 vs.K1 Washington Thunder 16U 3 
 163 HR3 10-10-2021  1:00 PM H3 NW Elite Botefuhr 10 vs.H1 Ambush 1 
 164 HR4 10-10-2021  1:00 PM K6 Maniacs 16A 9 vs.K5 Freedom Fastpitch 18u Lindenmuth 8 
 165 TR1 10-10-2021  2:40 PM E4 Firecrackers WA Drummond 18U  vs.C2 Firecrackers WA Sasaki  
 166 TR2 10-10-2021  2:40 PM A2 AP USA Explosion 16/18 - Spokane 4 vs.C1 Bridgetown Softball 3 
 167 TR3 10-10-2021  2:40 PM D3 Rampage Extreme 2 vs.E1 Softball 101 - Pagan/Sotelo/Roldan (18) 8 
 168 TR4 10-10-2021  2:40 PM B5 MT Avalanche 18U - Taylor 7 vs.D6 Washington Angels 18U Premier Stallings 6 
 169 TR5 10-10-2021  2:40 PM D2 Sundodgers 18U Wright 11 vs.D1 Flame Black '04 0 
 170 TR6 10-10-2021  2:40 PM M5 Fury 16u White 12 vs.M2 Washington Angels - 14U Thomasson 2 
 171 CP1 10-10-2021  2:40 PM G3 Washington Acers Coit  17 vs.H5 Washington Angels - Hamm 3 
 172 CP2 10-10-2021  2:40 PM J4 Washington Rage 2 vs.L4 Underground Fastpitch Club 12 
 173 CP3 10-10-2021  2:40 PM P4 WA Freedom Fastpitch Whitehouse 2 vs.M1 WA Freedom Fastpitch - Long 16 
 


<<-- Back to Archives List