Results

9th Annual Kate Austin Memorial - Friday, June 10th - Sunday, June 12th 2022, Richland/Pasco, WA

Colleges Who Attended this Event
College logo
Iris Rodriguez
Portland State University
College logo
Geoff Hirai
Seattle University
College logo
Mike Roberts
University of Virginia
College logo
Hallie Swanson
Northwest Nazarene University
College logo
Amber Manuel
Saint Martin's University
College logo
Nicole Miller
Western Oregon University
College logo
Sean Cotter
Barry University
College logo
Adriana Sanchez
Salem University (West Virginia)
College logo
Brianna Billie
Northwest Missouri State University
College logo
Patrick Peasant
Miles College
College logo
Alyson Boytz
Western Oregon University
College logo
Aly Boytz
Western Oregon University
College logo
Mike Coutts
Colorado School of Mines
College logo
Jeremy Taylor-Sparks
Bethel College (Kansas)
College logo
Nicole Christian
Eastern Oregon University
College logo
Danyelle Huber
Corban University
College logo
Joey Egan
University of Providence
College logo
Pam Fink
Northwest University
College logo
Karsten Williams
University of Providence
College logo
Paul Hunt
Benedictine College
College logo
Alexandra Flores
Warner Pacific University
College logo
Al Mendiola
The College of Idaho
College logo
Katie Duroe
Pacific University (Oregon)
College logo
Colby Miller
Pacific Lutheran University
College logo
Traci Barrett
Pacific Lutheran University
College logo
Andrew Twigg
Rosemont College
College logo
Ashley Goodwin
Wittenberg University
College logo
Bill Relyea
Rosemont College
College logo
Paco Crandall
Whitworth University
College logo
Julia Toone
Clark College
College logo
Montessa Califano
Columbia Basin College
College logo
Taylor Gould
Mt. Hood Community College
College logo
Daryl Stevens
Edmonds Community College
College logo
Ron Hatlen
Bellevue College
College logo
Kristen Silva
Lamar Community College
College logo
William Drake
Edmonds Community College
College logo
Renae Koppenhafer
Yakima Valley College
College logo
Ben Knopf
Blue Mountain Community College
College logo
Brittany Hendrickson
Mt. Hood Community College
College logo
Jacob White
Grays Harbor College


Tournament Seedings after Pool Play:
18U POOL PLAY RANKINGS
Rank   Team NameWLTRFRADIFFPCT
1  A4 Oregon Thunder Flores400329231.000
2  B2 NW Vandals300442421.000
3  D3 NW Sidewinder - Zachry30017981.000
4  B4 Maui Titans 18U3002411131.000
5  B1 USA Explosion 18U - Kloczko3104213290.750
6  E2 Flame Black '043104114270.750
7  C5 Moses Lake Rattlers 18U3101617-10.750
8  A5 MT Avalanche 18U - Taylor3101822-40.750
9  E4 USA Explosion Red3104023170.750
10  E1 Falls Fusion310272430.750
11  C6 AK Krush 18U210198110.667
12  C4 Washington Angels-Stallings210171160.667
13  D2 NW Elite Garza2201116-50.500
14  D5 USA Explosion 18U - White111191360.500
15  A1 Washington Angels 18U Gold - Benson121201910.375
16  A3 Voodoo Rhinehart121222200.375
17  A2 Team Idaho Dirtdogs1212026-60.375
18  C3 Lake City Thunder120711-40.333
19  C2 USA Explosion - Lightning TMAC1201024-140.333
20  B3 Blue Thunder 18A120925-160.333
21  C1 Crossfire Rollins13011920.250
22  D1 Nampa Hot Shots1301721-40.250
23  E3 Victoria Glory1302326-30.250
24  D4 Mayhem - Hill1301126-150.250
25  A6 Oregon Rebels - Hendrickson0311630-140.125
26  D6 Columbia River Heat0311347-340.125
27  B6 PNW Force - Taylor-Sparks030738-310.000
28  B5 Idaho Crush - Imbriani040744-370.000
16U POOL PLAY RANKINGS
Rank   Team NameWLTRFRADIFFPCT
1  L2 Oregon East Fastpitch 4004310331.000
2  L3 NW Sidewinders 16U4005220321.000
3  K6 ai Bandits Orchard4104421230.800
4  K3 ai Bandits Breer Purple 16U310306240.750
5  K5 Washington Acers Coit 3102010100.750
6  H6 WA Ladyhawks Seeley3102614120.750
7  M1 Oregon Rebels- Turner3103019110.750
8  K1 USA Explosion 16U - Kloczko310271980.750
9  G4 Lady Kingers Trickel 16A310921-120.750
10  G3 Mizuno Maniacs - Garcia210101000.667
11  G5 Snohomish Shock 052101019-90.667
12  G2 ai Bandits Breer Orange 16U211389290.625
13  H1 Washington Angels-Jager2111315-20.625
14  J6 KB Fastpitch 16U211191810.625
15  H3 WA Acers 16U Gaines211292450.625
16  J2 Washington Angels (Hamm) 2111725-80.625
17  G6 Langford Lightning 2005220121020.500
18  J4 WA Acers - Jones220251780.500
19  M3 Oregon Lightning 2201018-80.500
20  H2 NW Bullets - Duman220242040.500
21  P1 WA Freedom Fastpitch 16U-Deviney221262150.500
22  L4 MK Scrappers 220322840.500
23  J1 NW Grapettes 16u McGee220333120.500
24  G1 Oregon Rebels-Gonzalez 111131300.500
25  J3 Lady Boltz1121518-30.500
26  L1 Maniacs 16A1211241-290.375
27  P2 AK Krush 16u1211723-60.250
28  J5 MT Avalanche 16U - Summerfield130202000.250
29  H4 Crossfire Rollins1301729-120.250
30  K2 NW Elite Botefuhr1301930-110.250
31  M4 Whatcom Wolverines Bakker1301734-170.250
32  P3 Kitsap Ospreys 16U1301838-200.250
33  K4 WA Avengers-Salas1401426-120.200
34  P4 Falls Fusion 16u Williams0412544-190.100
35  H5 Freedom Fastpitch 16u - Lindenmuth0301122-110.000
36  M2 Menace0402351-280.000
14U POOL PLAY RANKINGS
Rank   Team NameWLTRFRADIFFPCT
1  U4 E1 Prospects NW400467391.000
2  T3 Washington Angels - Camp4003019111.000
3  U1 Boise Blast Moorhouse3013812260.875
4  T4 ai Bandits 14U Orchard31012660.750
5  U3 Maui Titans 14U211248160.625
6  S1 ai Bandits Breer220248160.500
7  S3 Oregon Blaze - Boynay220191900.500
8  W4 Idaho Racers2201321-80.500
9  W1 PNW Force 14A - Paul2202728-10.500
10  S2 Absolute Blast - Rafferty1301014-40.250
11  T2 USA Explosion - Kloczko130519-140.250
12  T1 Tigard Blast - Medeiros130920-110.250
13  W2 WA Freedom Fastpitch- Linge1302025-50.250
14  U2 Washington Angels - 14U Thomasson1302239-170.250
15  S4 Rise / All American Athletics0401222-100.000
16  W3 Washington Angels - Whitemarsh040555-500.000


  GAME LOG: Winners in Green. Ties in Blue
 GM# FLDDateTime Visitor Home
 4 CP2 06-11-2022  11:00 AM A1 Washington Angels 18U Premier Benson/Sitsler 7 vs.A2 Dirtdogs - Idaho 0 
 5 CP3 06-11-2022  11:00 AM A3 Voodoo Rhinehart 1 vs.A4 Oregon Thunder Flores 8 
 6 CP5 06-11-2022  11:00 AM A5 MT Avalanche 18U - Taylor 6 vs.A6 Oregon Rebels - Hendrickson 4 
 7 HR1 06-11-2022  11:00 AM G3 Maniacs - Garcia 5 vs.S2 Absolute Blast - Rafferty 3 
 8 HR2 06-11-2022  11:00 AM S4 Rise / A3 2 vs.S3 Oregon Blaze - Boynay 6 
 9 HR3 06-11-2022  11:00 AM U1 Boise Blast Moorhouse 9 vs.U2 Washington Angels - 14U Thomasson 6 
 10 HR4 06-11-2022  11:00 AM U4 E1 Prospects NW 4 vs.U3 Maui Titans 16U 1 
 14 CP1 06-11-2022  11:20 AM L1 Maniacs 16A 1 vs.L2 Oregon East Fastpitch  14 
 15 CP4 06-11-2022  11:20 AM L4 MK Scrappers  7 vs.L3 NW Sidewinders 16U 9 
 1 TF1 06-11-2022  12:00 PM J1 NW Grapettes 18u  7 vs.J2 Washington Angels - Hamm 9 
 2 TF2 06-11-2022  12:00 PM J3 South Sound Boltz 3 vs.J4 WA Acers - Jones 2 
 3 TF3 06-11-2022  12:00 PM J5 MT Avalanche - Summerfield 0 vs.J6 KB Fastpitch 18U 1 
 11 TF4 06-11-2022  12:20 PM G1 Oregon Rebels-Gonzalez  7 vs.G2 ai Bandits Breer Orange 16U 7 
 12 TF5 06-11-2022  12:20 PM S1 ai Bandits Breer 2 vs.G4 NW Vandals Trickel  3 
 13 TF6 06-11-2022  12:20 PM G5 Snohomish Shock 05 5 vs.G6 Langford Lightning 2005 3 
 19 CP2 06-11-2022  12:40 PM A1 Washington Angels 18U Premier Benson/Sitsler 6 vs.A6 Oregon Rebels - Hendrickson 6 
 20 CP3 06-11-2022  12:40 PM A2 Dirtdogs - Idaho 7 vs.A3 Voodoo Rhinehart 7 
 21 CP5 06-11-2022  12:40 PM A5 MT Avalanche 18U - Taylor 0 vs.A4 Oregon Thunder Flores 10 
 22 HR1 06-11-2022  12:40 PM S3 Oregon Blaze - Boynay 3 vs.G3 Maniacs - Garcia 5 
 23 HR2 06-11-2022  12:40 PM S2 Absolute Blast - Rafferty 1 vs.S4 Rise / A3 0 
 24 HR3 06-11-2022  12:40 PM U3 Maui Titans 16U 3 vs.U1 Boise Blast Moorhouse 3 
 25 HR4 06-11-2022  12:40 PM U2 Washington Angels - 14U Thomasson 2 vs.U4 E1 Prospects NW 15 
 29 CP1 06-11-2022  1:00 PM L3 NW Sidewinders 16U 20 vs.L1 Maniacs 16A 2 
 30 CP4 06-11-2022  1:00 PM L2 Oregon East Fastpitch  5 vs.L4 MK Scrappers  3 
 16 TF1 06-11-2022  1:40 PM J1 NW Grapettes 18u  8 vs.J6 KB Fastpitch 18U 9 
 17 TF2 06-11-2022  1:40 PM J2 Washington Angels - Hamm 3 vs.J3 South Sound Boltz 3 
 18 TF3 06-11-2022  1:40 PM J5 MT Avalanche - Summerfield 5 vs.J4 WA Acers - Jones 6 
 26 TF4 06-11-2022  2:00 PM S1 ai Bandits Breer 4 vs.G1 Oregon Rebels-Gonzalez  5 
 27 TF5 06-11-2022  2:00 PM G6 Langford Lightning 2005 3 vs.G4 NW Vandals Trickel  4 
 28 TF6 06-11-2022  2:00 PM G2 ai Bandits Breer Orange 16U 15 vs.G5 Snohomish Shock 05 0 
 33 CP2 06-11-2022  2:20 PM K1 USA Explosion - Kloczko 4 vs.K2 NW Elite Botefuhr 1 
 34 CP3 06-11-2022  2:20 PM K3 ai Bandits Breer Purple 16U 0 vs.K4 WA Avengers-Salas 2 
 35 CP5 06-11-2022  2:20 PM K5 Washington Acers Coit  6 vs.K6 ai Bandits Orchard - Rebhahn 0 
 36 HR1 06-11-2022  2:20 PM W3 Washington Angels - Whitemarsh 0 vs.W1 PNW Force 14A - Paul 8 
 37 HR2 06-11-2022  2:20 PM W2 WA Freedom Fastpitch- Linge 4 vs.W4 Idaho Racers 6 
 38 HR3 06-11-2022  2:20 PM T3 Washington Angels - Camp 5 vs.T1 Tigard Blast - Medeiros 3 
 39 HR4 06-11-2022  2:20 PM T2 USA Explosion - Kloczko 0 vs.T4 ai Bandits Orchard 3 
 42 CP1 06-11-2022  2:40 PM C6 AK Krush 16U 0 vs.C4 Washington Angels 18U Premier Stallings 5 
 43 CP4 06-11-2022  2:40 PM C2 AP USA Explosion 16/18 - Spokane 3 vs.C5 Washington Rattlers 18U 8 
 31 TF1 06-11-2022  3:20 PM M1 Oregon Rebels- Turner 9 vs.M2 Menace 8 
 32 TF2 06-11-2022  3:20 PM M4 Whatcom Wolverines Bakker 1 vs.M3 Oregon Lightning  5 
 40 TF4 06-11-2022  3:40 PM E1 Falls Fusion 6 vs.E2 Flame Black '04 5 
 41 TF5 06-11-2022  3:40 PM E4 USA Explosion - Thompson 18U Gold 5 vs.E3 Victoria Glory 4 
 46 CP2 06-11-2022  4:00 PM K1 USA Explosion - Kloczko 5 vs.K6 ai Bandits Orchard - Rebhahn 8 
 47 CP3 06-11-2022  4:00 PM K2 NW Elite Botefuhr 2 vs.K3 ai Bandits Breer Purple 16U 8 
 48 CP5 06-11-2022  4:00 PM K5 Washington Acers Coit  7 vs.K4 WA Avengers-Salas 1 
 49 HR1 06-11-2022  4:00 PM P1 WA Freedom Fastpitch 16U-Deviney 1 vs.P2 AK Krush 16u 2 
 50 HR2 06-11-2022  4:00 PM P4 Falls Fusion 16u Williams 2 vs.P3 Kitsap Ospreys 16U 8 
 51 HR3 06-11-2022  4:00 PM T1 Tigard Blast - Medeiros 0 vs.T4 ai Bandits Orchard 3 
 52 HR4 06-11-2022  4:00 PM T3 Washington Angels - Camp 4 vs.T2 USA Explosion - Kloczko 2 
 55 CP1 06-11-2022  4:20 PM C1 Crossfire Rollins 2 vs.C6 AK Krush 16U 6 
 56 CP4 06-11-2022  4:20 PM C2 AP USA Explosion 16/18 - Spokane 6 vs.C3 Lake City Thunder 3 
 44 TF2 06-11-2022  5:00 PM M2 Menace 4 vs.M4 Whatcom Wolverines Bakker 11 
 45 TF3 06-11-2022  5:00 PM M3 Oregon Lightning  0 vs.M1 Oregon Rebels- Turner 8 
 53 TF5 06-11-2022  5:20 PM E2 Flame Black '04 16 vs.E4 USA Explosion - Thompson 18U Gold 6 
 54 TF6 06-11-2022  5:20 PM E3 Victoria Glory 2 vs.E1 Falls Fusion 12 
 60 CP2 06-11-2022  5:40 PM B1 USA Explosion 18U - Kloczko 19 vs.B6 PNW Force - Taylor-Sparks 4 
 61 CP3 06-11-2022  5:40 PM B5 Idaho Crush - Imbriani 3 vs.B4 Maui Titans 18U 13 
 62 CP5 06-11-2022  5:40 PM B2 NW Vandals 14 vs.B3 Blue Thunder 18A 1 
 63 HR1 06-11-2022  5:40 PM P3 Kitsap Ospreys 16U 0 vs.P1 WA Freedom Fastpitch 16U-Deviney 9 
 64 HR2 06-11-2022  5:40 PM P2 AK Krush 16u 6 vs.P4 Falls Fusion 16u Williams 6 
 65 HR3 06-11-2022  5:40 PM W1 PNW Force 14A - Paul 3 vs.W4 Idaho Racers 4 
 66 HR4 06-11-2022  5:40 PM W3 Washington Angels - Whitemarsh 3 vs.W2 WA Freedom Fastpitch- Linge 14 
 70 CP1 06-11-2022  6:00 PM C3 Lake City Thunder 2 vs.C1 Crossfire Rollins 0 
 71 CP4 06-11-2022  6:00 PM C5 Washington Rattlers 18U 2 vs.C4 Washington Angels 18U Premier Stallings 12 
 57 TF1 06-11-2022  6:40 PM H2 NW Bullets - Duman 5 vs.H3 WA Acers 16U Gaines 9 
 58 TF2 06-11-2022  6:40 PM H5 Freedom Fastpitch 18u Lindenmuth 5 vs.H4 Crossfire Rollins 6 
 59 TF3 06-11-2022  6:40 PM H1 Washington Angels 16U Premier Benson/Jager 5 vs.H6 WA Ladyhawks Seeley 4 
 67 TF4 06-11-2022  7:00 PM D1 Washington Angels 18U Souza 1 vs.D2 NW Elite Garza 3 
 68 TF5 06-11-2022  7:00 PM D3 NW Sidewinder - Zachry 4 vs.D4 Mayhem - Hill 2 
 69 TF6 06-11-2022  7:00 PM D5 USA Explosion 18U - White 4 vs.D6 Columbia River Heat 4 
 75 CP2 06-11-2022  7:20 PM B3 Blue Thunder 18A 3 vs.B1 USA Explosion 18U - Kloczko 8 
 76 CP3 06-11-2022  7:20 PM B6 PNW Force - Taylor-Sparks 3 vs.B4 Maui Titans 18U 5 
 77 CP5 06-11-2022  7:20 PM B2 NW Vandals 16 vs.B5 Idaho Crush - Imbriani 1 
 78 HR1 06-11-2022  7:20 PM P1 WA Freedom Fastpitch 16U-Deviney 12 vs.P4 Falls Fusion 16u Williams 2 
 72 TF1 06-11-2022  8:20 PM H3 WA Acers 16U Gaines 6 vs.H1 Washington Angels 16U Premier Benson/Jager 6 
 73 TF2 06-11-2022  8:20 PM H2 NW Bullets - Duman 8 vs.H5 Freedom Fastpitch 18u Lindenmuth 0 
 74 TF3 06-11-2022  8:20 PM H6 WA Ladyhawks Seeley 12 vs.H4 Crossfire Rollins 3 
 79 TF4 06-11-2022  8:40 PM D2 NW Elite Garza 2 vs.D3 NW Sidewinder - Zachry 7 
 80 TF5 06-11-2022  8:40 PM D5 USA Explosion 18U - White 10 vs.D4 Mayhem - Hill 3 
 81 TF6 06-11-2022  8:40 PM D1 Washington Angels 18U Souza 9 vs.D6 Columbia River Heat 5 
 82 TF4 06-12-2022  8:00 AM A2 Dirtdogs - Idaho 8 vs.A6 Oregon Rebels - Hendrickson 4 
 83 TF5 06-12-2022  8:00 AM A4 Oregon Thunder Flores 6 vs.A1 Washington Angels 18U Premier Benson/Sitsler 3 
 84 TF6 06-12-2022  8:00 AM A3 Voodoo Rhinehart 4 vs.A5 MT Avalanche 18U - Taylor 5 
 85 CP2 06-12-2022  8:00 AM J2 Washington Angels - Hamm 5 vs.J6 KB Fastpitch 18U 4 
 86 CP3 06-12-2022  8:00 AM J4 WA Acers - Jones 6 vs.J1 NW Grapettes 18u  9 
 87 CP5 06-12-2022  8:00 AM J3 South Sound Boltz 4 vs.J5 MT Avalanche - Summerfield 8 
 88 HR1 06-12-2022  8:00 AM S1 ai Bandits Breer 8 vs.T1 Tigard Blast - Medeiros 0 
 89 HR2 06-12-2022  8:00 AM S2 Absolute Blast - Rafferty 2 vs.T2 USA Explosion - Kloczko 3 
 90 HR3 06-12-2022  8:00 AM W4 Idaho Racers 1 vs.U3 Maui Titans 16U 7 
 91 HR4 06-12-2022  8:00 AM W3 Washington Angels - Whitemarsh 2 vs.U4 E1 Prospects NW 20 
 92 TF1 06-12-2022  8:20 AM M2 Menace 9 vs.K1 USA Explosion - Kloczko 16 
 93 TF2 06-12-2022  8:20 AM M3 Oregon Lightning  2 vs.K4 WA Avengers-Salas 1 
 94 TF3 06-12-2022  8:20 AM M4 Whatcom Wolverines Bakker 3 vs.K6 ai Bandits Orchard - Rebhahn 18 
 95 CP1 06-12-2022  8:20 AM U1 Boise Blast Moorhouse 19 vs.W1 PNW Force 14A - Paul 3 
 96 CP4 06-12-2022  8:20 AM U2 Washington Angels - 14U Thomasson 9 vs.W2 WA Freedom Fastpitch- Linge 2 
 97 TF4 06-12-2022  9:40 AM A1 Washington Angels 18U Premier Benson/Sitsler 4 vs.A5 MT Avalanche 18U - Taylor 7 
 98 TF5 06-12-2022  9:40 AM A6 Oregon Rebels - Hendrickson 2 vs.A3 Voodoo Rhinehart 10 
 99 TF6 06-12-2022  9:40 AM A4 Oregon Thunder Flores 8 vs.A2 Dirtdogs - Idaho 5 
 100 CP2 06-12-2022  9:40 AM J1 NW Grapettes 18u  9 vs.J5 MT Avalanche - Summerfield 7 
 101 CP3 06-12-2022  9:40 AM J6 KB Fastpitch 18U 5 vs.J3 South Sound Boltz 5 
 102 CP5 06-12-2022  9:40 AM J4 WA Acers - Jones 11 vs.J2 Washington Angels - Hamm 0 
 103 HR1 06-12-2022  9:40 AM T2 USA Explosion - Kloczko 0 vs.S1 ai Bandits Breer 10 
 104 HR2 06-12-2022  9:40 AM T1 Tigard Blast - Medeiros 6 vs.S2 Absolute Blast - Rafferty 4 
 105 HR3 06-12-2022  9:40 AM U3 Maui Titans 16U 13 vs.W3 Washington Angels - Whitemarsh 0 
 106 HR4 06-12-2022  9:40 AM U4 E1 Prospects NW 7 vs.W4 Idaho Racers 2 
 107 TF1 06-12-2022  10:00 AM K4 WA Avengers-Salas 6 vs.K2 NW Elite Botefuhr 7 
 108 TF2 06-12-2022  10:00 AM M2 Menace 2 vs.K3 ai Bandits Breer Purple 16U 15 
 109 TF3 06-12-2022  10:00 AM M1 Oregon Rebels- Turner 1 vs.K1 USA Explosion - Kloczko 2 
 110 CP1 06-12-2022  10:00 AM W2 WA Freedom Fastpitch- Linge 0 vs.U1 Boise Blast Moorhouse 7 
 111 CP4 06-12-2022  10:00 AM W1 PNW Force 14A - Paul 13 vs.U2 Washington Angels - 14U Thomasson 5 
 112 TF4 06-12-2022  11:20 AM E2 Flame Black '04 4 vs.D1 Washington Angels 18U Souza 1 
 113 TF5 06-12-2022  11:20 AM E3 Victoria Glory 12 vs.D4 Mayhem - Hill 3 
 114 TF6 06-12-2022  11:20 AM E4 USA Explosion - Thompson 18U Gold 18 vs.D6 Columbia River Heat 3 
 115 CP2 06-12-2022  11:20 AM G2 ai Bandits Breer Orange 16U 1 vs.G6 Langford Lightning 2005 2 
 116 CP3 06-12-2022  11:20 AM G4 NW Vandals Trickel  2 vs.G1 Oregon Rebels-Gonzalez  1 
 117 CP5 06-12-2022  11:20 AM H3 WA Acers 16U Gaines 8 vs.H5 Freedom Fastpitch 18u Lindenmuth 6 
 118 HR1 06-12-2022  11:20 AM S4 Rise / A3 2 vs.T4 ai Bandits Orchard 5 
 119 HR2 06-12-2022  11:20 AM L2 Oregon East Fastpitch  10 vs.P2 AK Krush 16u 5 
 120 HR3 06-12-2022  11:20 AM S3 Oregon Blaze - Boynay 6 vs.T3 Washington Angels - Camp 11 
 121 HR4 06-12-2022  11:20 AM L1 Maniacs 16A 3 vs.P1 WA Freedom Fastpitch 16U-Deviney 3 
 122 TF1 06-12-2022  11:40 AM M4 Whatcom Wolverines Bakker 2 vs.K5 Washington Acers Coit  7 
 123 TF2 06-12-2022  11:40 AM M1 Oregon Rebels- Turner 12 vs.K2 NW Elite Botefuhr 9 
 124 TF3 06-12-2022  11:40 AM M3 Oregon Lightning  3 vs.K6 ai Bandits Orchard - Rebhahn 8 
 125 CP1 06-12-2022  11:40 AM H2 NW Bullets - Duman 0 vs.H6 WA Ladyhawks Seeley 3 
 126 CP4 06-12-2022  11:40 AM H4 Crossfire Rollins 0 vs.H1 Washington Angels 16U Premier Benson/Jager 1 
 127 TF4 06-12-2022  1:00 PM D4 Mayhem - Hill 3 vs.D2 NW Elite Garza 0 
 128 TF5 06-12-2022  1:00 PM E3 Victoria Glory 5 vs.D3 NW Sidewinder - Zachry 6 
 129 TF6 06-12-2022  1:00 PM E1 Falls Fusion 9 vs.D1 Washington Angels 18U Souza 6 
 130 CP2 06-12-2022  1:00 PM G6 Langford Lightning 2005 4 vs.G3 Maniacs - Garcia 0 
 131 CP3 06-12-2022  1:00 PM B1 USA Explosion 18U - Kloczko 10 vs.B5 Idaho Crush - Imbriani 0 
 132 CP5 06-12-2022  1:00 PM G1 Oregon Rebels-Gonzalez   vs.H5 Freedom Fastpitch 18u Lindenmuth  
 133 HR1 06-12-2022  1:00 PM T3 Washington Angels - Camp 10 vs.S4 Rise / A3 8 
 134 HR2 06-12-2022  1:00 PM T4 ai Bandits Orchard 1 vs.S3 Oregon Blaze - Boynay 4 
 135 HR3 06-12-2022  1:00 PM L3 NW Sidewinders 16U 14 vs.P3 Kitsap Ospreys 16U 3 
 136 HR4 06-12-2022  1:00 PM L4 MK Scrappers  9 vs.P4 Falls Fusion 16u Williams 7 
 137 TF1 06-12-2022  1:20 PM K3 ai Bandits Breer Purple 16U 7 vs.K5 Washington Acers Coit  0 
 138 TF2 06-12-2022  1:20 PM K6 ai Bandits Orchard - Rebhahn 10 vs.K4 WA Avengers-Salas 4 
 139 TF3 06-12-2022  1:20 PM C1 Crossfire Rollins 0 vs.C5 Washington Rattlers 18U 1 
 140 CP1 06-12-2022  1:20 PM H6 WA Ladyhawks Seeley 7 vs.H3 WA Acers 16U Gaines 6 
 141 CP4 06-12-2022  1:20 PM H4 Crossfire Rollins 8 vs.H2 NW Bullets - Duman 11 
 142 TF4 06-12-2022  2:40 PM E1 Falls Fusion 0 vs.E4 USA Explosion - Thompson 18U Gold 11 
 143 TF5 06-12-2022  2:40 PM D5 USA Explosion 18U - White 5 vs.D2 NW Elite Garza 6 
 144 TF6 06-12-2022  2:40 PM E2 Flame Black '04 16 vs.D6 Columbia River Heat 1 
 145 CP2 06-12-2022  2:40 PM B2 NW Vandals 14 vs.B6 PNW Force - Taylor-Sparks 0 
 146 CP3 06-12-2022  2:40 PM B4 Maui Titans 18U 6 vs.B1 USA Explosion 18U - Kloczko 5 
 147 CP5 06-12-2022  2:40 PM H1 Washington Angels 16U Premier Benson/Jager 1 vs.G5 Snohomish Shock 05 5 
 148 HR1 06-12-2022  2:40 PM P1 WA Freedom Fastpitch 16U-Deviney 1 vs.L2 Oregon East Fastpitch  14 
 149 HR2 06-12-2022  2:40 PM P2 AK Krush 16u 4 vs.L1 Maniacs 16A 6 
 150 HR3 06-12-2022  2:40 PM P3 Kitsap Ospreys 16U 7 vs.L4 MK Scrappers  13 
 151 HR4 06-12-2022  2:40 PM P4 Falls Fusion 16u Williams 8 vs.L3 NW Sidewinders 16U 9 
 152 TF1 06-12-2022  3:00 PM C2 AP USA Explosion 16/18 - Spokane 1 vs.C6 AK Krush 16U 13 
 153 TF2 06-12-2022  3:00 PM C4 Washington Angels 18U Premier Stallings 0 vs.C1 Crossfire Rollins 9 
 154 TF3 06-12-2022  3:00 PM C3 Lake City Thunder 2 vs.C5 Washington Rattlers 18U 5 
 155 CP1 06-12-2022  3:00 PM G4 NW Vandals Trickel  0 vs.G2 ai Bandits Breer Orange 16U 15 
 156 CP4 06-12-2022  3:00 PM B3 Blue Thunder 18A 5 vs.B5 Idaho Crush - Imbriani 3 
 157 TF6 06-12-2022  4:20 PM D3 NW Sidewinder - Zachry  vs.D5 USA Explosion 18U - White  
 158 CP2 06-12-2022  4:20 PM B6 PNW Force - Taylor-Sparks  vs.B3 Blue Thunder 18A  
 159 CP3 06-12-2022  4:20 PM B4 Maui Titans 18U  vs.B2 NW Vandals  
 160 CP5 06-12-2022  4:20 PM G3 Maniacs - Garcia  vs.G5 Snohomish Shock 05  
 161 HR1 06-12-2022  4:20 PM L3 NW Sidewinders 16U  vs.L2 Oregon East Fastpitch   
 162 HR3 06-12-2022  4:20 PM P3 Kitsap Ospreys 16U  vs.P2 AK Krush 16u  
 163 TF1 06-12-2022  4:40 PM C6 AK Krush 16U  vs.C3 Lake City Thunder  
 164 TF2 06-12-2022  4:40 PM C4 Washington Angels 18U Premier Stallings  vs.C2 AP USA Explosion 16/18 - Spokane  
 


<<-- Back to Archives List