Results

Best of the Best Season Finale - Friday January 13th - Monday January 16th, 2023, Las Vegas, NV

Colleges Who Attended this Event
College logo
Michael Forsythe
Southeast Missouri State University
College logo
Elisabeth Beirne
Indiana University-Purdue University Indianapolis
College logo
Amanda Beltran
Wagner College
College logo
Candace Fenton
Bowling Green State University
College logo
Georgia Blair
Loyola Marymount University
College logo
Ashley Forshee
New Mexico Highlands University
College logo
Garry Rivera
Queens College
College logo
Paige Eckert
Georgian Court University
College logo
Dervin Taylor
Adams State University
College logo
Nyesha Arnold
Claflin University
College logo
Kristen Selby
Georgian Court University
College logo
Andrew Klaus
Franklin Pierce University
College logo
Shanna Smith
Eastern New Mexico University
College logo
Nicole Degenhardt
Georgian Court University
College logo
Mitch Roberts
St. Cloud State University
College logo
Steve Wallace
Livingstone College
College logo
Jeff Aumend
Nyack College
College logo
Kyleigh Payne
King University
College logo
Jackie Huff
Converse College
College logo
Danielle Parks
King University
College logo
Presley Bissett
Chowan University
College logo
Bryan Bidwell
Ashland University
College logo
Shelly Petoskey
Saginaw Valley State University
College logo
Sandra Rodriguez
Franklin Pierce University
College logo
Pam Fink
Northwest University
College logo
Karsten Williams
University of Providence
College logo
Al Mendiola
The College of Idaho
College logo
Kelly James
Missouri Valley College
College logo
Tommy Downs
Dakota Wesleyan University
College logo
Charlie Kennedy
Avila University
College logo
Shawna Juarez
Carroll College
College logo
Skylynne Ellazar
Menlo College
College logo
Clarissa Hagler
Missouri Valley College
College logo
Juliaclare Plezbert
Goshen College
College logo
Tommi Stowers
IUPUC
College logo
Aaron Moore
Morton College
College logo
David Middleton
Bethel College (Kansas)
College logo
Tina French
Benedictine University at Mesa
College logo
Beth Singleton
Midland University
College logo
Alexandra Holland
Dakota State University
College logo
William Allende
Avila University
College logo
Hali Walters
Friends University
College logo
Carl Bivens
Missouri Valley College
College logo
Kendrick Vivians
Rust College
College logo
Wayne Stower
Simpson University
College logo
Keelee Alyssa Huff
University of Jamestown
College logo
Aaron Vail
North Central University
College logo
Zoe Robertson
Albright College
College logo
Bill Relyea
Rosemont College
College logo
Paul Gray
Hiram College
College logo
McKenna Gillespie
Belhaven University
College logo
Dennis Smith
Trine University
College logo
Summer Collins
Hiram College
College logo
Skania Lemus
Westfield State University
College logo
Telma Roesler
North Central College
College logo
Cayleigh England
McMurry University
College logo
Scott Wachholz
Elmhurst University
College logo
Suzy Brazney
Chapman University
College logo
Mandie Nocita
Buena Vista University
College logo
Marco Migliaccio
St. Joseph's College (Brooklyn)
College logo
Perry Clark
Mount Mary University
College logo
Kelliner Croushore
Occidental College
College logo
Kevin Valentine
Northern Vermont University-Lyndon
College logo
Elisha Webb
Rust College
College logo
Sydnie Foster
Trine University
College logo
Willis Griffiths
Massachusetts Maritime Academy
College logo
Will Griffiths
Massachusetts Maritime Academy
College logo
Kolby Kemp
Southern Virginia University
College logo
Heather Ross
Worcester Polytechnic Institute
College logo
Sarah Richardson
Buena Vista University
College logo
Alyssa Williamson
University of Maine, Farmington
College logo
James Greene
St. Joseph's College (Brooklyn)
College logo
Jim Rubbelke
Hamline University
College logo
David McNally
McMurry University
College logo
Robert Ives
University of Dallas
College logo
Keaturah Wright
Rust College
College logo
Cora Zackrison
Northland College
College logo
Kendrick Vivians
Rust College
College logo
Traci Barrett
Pacific Lutheran University
College logo
Jim Bray
George Fox University
College logo
Talia Salinas
University of Dallas
College logo
Julia Toone
Clark College
College logo
Ben Knopf
Blue Mountain Community College
College logo
Mike Oehlke
North Dakota State College of Science
College logo
Amanda White
Brunswick Community College
College logo
Rick Christopher
College of Southern Nevada
College logo
Jacob White
Grays Harbor College
College logo
Destry Dineen
Grays Harbor College
College logo
Sal Pizzo
Glendale Community College - California
College logo
Morgan Atkinson
Taft College
College logo
Ashley Trzesiara
Southern Maine Community College
College logo
Aaron Moore
Morton College
College logo
Kory Boehmer
Lake Region State College
College logo
Gabrielle Brixey
West Hills College Coalinga
College logo
Erica Lopez
Porterville College
College logo
Chris Caswell
Southern Maine Community College
College logo
Curt Williams
Bossier Parish Community College
College logo
Autumn Wyatt
National Park College
College logo
Ryan Medlin
Mineral Area College
College logo
Bridget Kruck
Chandler-Gilbert Community College


Tournament Seedings after Pool Play:
18U POOL PLAY RANKINGS
Rank   Team NameWLTRFRADIFFPCT
1  E1 Saber Sports500312291.000
2  H6 AZ Hotshots Carroll500449351.000
3  M6 L’il Saints Gold5004016241.000
4  C8 Crossfire Fastpitch Dwyer5004920291.000
5  A1 Firecrackers Brashear 18U400406341.000
6  L5 Extreme Orta 18u4003114171.000
7  N3 Preps Academy 18U - Floyd4003116151.000
8  D1 West Coast Wolverines - Pearson3012410140.875
9  K8 MT Avalanche - Summerfield3013515200.875
10  L4 Hype Fastpitch - Watson3014517280.875
11  E8 NW Grapettes 18u McGee410188100.800
12  C6 Impulse Nielson4103710270.800
13  G6 OC Batbusters - Aldrich4102610160.800
14  D6 Crossfire Fastpitch Burke4103016140.800
15  G5 USA Explosion Kloczko/Cronquist4103618180.800
16  D7 NW Speed - Jones4103121100.800
17  N1 E1 Prospects Dena3102410140.750
18  K1 So Cal Athletics-Eastburn3103512230.750
19  J4 E1 Prospects Gaeta/Davila3102913160.750
20  B3 Lil Rebels Gordie/TC3102614120.750
21  K5 So Cal Bownet - Braz310191450.750
22  H8 Las Vegas Blast 183103715220.750
23  M2 Softball 101 - Pagan/Setelo/Roldan (18)3104116250.750
24  A4 Lil Rebels - Gordie3103216160.750
25  B2 Snohomish Shock 053101619-30.750
26  H5 Cal A's MMS 310302640.750
27  A2 Georgia Impact Caymol3115113380.700
28  J7 Fresno Force 18 Gold3114415290.700
29  M3 Stealth Fastpitch3113220120.700
30  G7 I-5 Softball - Snyder/Mark312231760.667
31  B1 MCLV Elite 18u Jarvis211201460.625
32  B8 Nation Softball2113724130.625
33  L8 East Idaho Force - Arehart211252410.625
34  J2 California Thunder Gutierrez 320211470.600
35  M8 USA Explosion / AP - Butler 18U GOLD3203418160.600
36  E6 Athletics Mercado SD Showcase Carden3201724-70.600
37  J5 Washington Angels-Stallings3202427-30.600
38  M5 Prodigy Gold320302910.600
39  C5 New Mexico Sundancers 3202537-120.600
40  G3 So Cal Athletics Johnson/Krueger2122714130.600
41  J1 Club All Star220211290.500
42  C4 Athletics Mercado/Price2202413110.500
43  C1 Lil Rebels RC/Marshall 2203014160.500
44  L1 OC Strikeforce - Bustamante2203017130.500
45  N5 Regulatorz220221750.500
46  K2 Hawthorne Firecrackers 220201730.500
47  L6 Firecrackers Miller Hd 220181710.500
48  D8 AZ Snakes Gold 18U2202818100.500
49  E4 Semper Fi Sports - Lucero221271980.500
50  G1 Firecrackers Medina/ Zamora 18u2213620160.500
51  N6 Velocity Logan2201926-70.500
52  K4 West Coast Wolverines - Clovis2201926-70.500
53  H2 Firecrackers WA Sasaki220282800.500
54  A7 Firecrackers Brashear/ Smith2202328-50.500
55  J6 So Cal Dynasty Lilly2212229-70.500
56  G4 Phoenix Heat - Dorado1232341-180.417
57  C7 Lady Wolfpack Gold-Alkire2301925-60.400
58  K6 NW Elite Garza2301528-130.400
59  E2 Royalty Gold Silva2302330-70.400
60  J3 Reapers Softball230931-220.400
61  A6 Texas Glory MIdwest Beyster 18U2301735-180.400
62  H7 Washington Thunder 18U2302636-100.400
63  B6 Ruthless Olguin/Rosalez 122333030.400
64  B5 Ohana Tigers Holloway/Contreras121191360.375
65  B4 Foothill Gold-Stinson1211215-30.375
66  A5 I-5 Softball Snyder1211215-30.375
67  D3 Idaho Intensity 18U1212026-60.375
68  K3 NW Ambush 18A1212330-70.375
69  H3 WFA Aspeitia 18U1212534-90.375
70  E3 Fury 181311631-150.300
71  H4 Preps Academy 18U - Barnes 1311933-140.300
72  D5 NorCal Choppers 18u Castaneda/Martinez1301415-10.250
73  N2 Washington Fastpitch Academy 18U1301122-110.250
74  L7 E1 Prospects / Elwell1302125-40.250
75  D2 E1 Prospects - Juarez130729-220.250
76  L2 Idaho Crush - Imbriani1301733-160.250
77  E5 Preps Academy 18U - Hendrickson1401423-90.200
78  G2 KB Fastpitch 18U1402040-200.200
79  M1 OC Batbusters Salmeron1402145-240.200
80  C2 SA Xtreme - Maquivi1402546-210.200
81  M7 WA Acers Mathews1402347-240.200
82  B7 Soar Athletics 18U White1402155-340.200
83  A8 Firecrackers Brashear/Hicks 18u0311532-170.125
84  A3 Granite State Elite 18U National031651-450.125
85  M4 Washington Angels 18U Souza0411742-250.100
86  E7 AZ Desert Thunder Woolridge0321625-90.000
87  D4 AP USA Explosion 18U - TMac0401231-190.000
88  N4 Mayhem JM0401632-160.000
89  J8 Athletics Jendro SD Gonzalez050534-290.000
90  G8 Soar Athletics 18U Black050738-310.000
91  K7 PNW Force - Taylor-Sparks0501741-240.000
92  H1 Duke City Prime0501442-280.000
93  C3 UT Cruisers 050953-440.000
94  L3 Colorado Tigers0501459-450.000
16U POOL PLAY RANKINGS
Rank   Team NameWLTRFRADIFFPCT
1  U5 Pure Fastpitch500444401.000
2  V6 Whatcom Wolverines Bakker5006212501.000
3  V4 Wicked 2627 5004913361.000
4  W1 San Diego Renegades - Gusman400386321.000
5  Q3 Mountain West Softball400257181.000
6  P2 Lil Rebels Vern/Koenig 4003311221.000
7  W6 AZ Bombers 16U4003311221.000
8  T5 Explosion Hagberg Blue 16U4004016241.000
9  X6 Victoria Glory 4005719381.000
10  S5 Diamond Dusters 16u Red301164120.875
11  R4 USA Explosion 16U - Kloczko3013513220.875
12  R3 Breaker Labs - Chavez2012212100.833
13  Q4 Nevada Hotshots Gooch 201231850.833
14  V5 Utah Freakz 074103918210.800
15  U4 E1 Prospects Farber4103218140.800
16  U3 Idaho Intensity 16U4104619270.800
17  S7 NV Ruthless Peralta 4103920190.800
18  P1 Firecrackers Brashear 16U3103113180.750
19  T7 OC Batbusters Aldrich 20253102917120.750
20  V3 Preps Academy 16U - Marquez3103423110.750
21  T4 Lil' Rebels - Gordie / Rasnick3114720270.700
22  S1 AP USA Explosion 16U White - TMac3112427-30.700
23  R6 Granite State Elite 16U National210181080.667
24  R5 AP USA Explosion 16U Pink - TMAC210161150.667
25  P8 MCLV Elite Young211181440.625
26  X4 So Cal Bownet Braz 16U211252500.625
27  T3 SoCal Athletics Higareda 20243202735-80.600
28  P3 Preps Academy 16U - Lopez/Archie220171160.500
29  P4 I-5 Softball 16u Fitz/Boshae2201618-20.500
30  Q7 Vegas Valkyries Garganese220282080.500
31  X3 New Mexico Premier 220222020.500
32  P5 Wildcats Natividad 2201821-30.500
33  Q1 Snohomish Shock 16U221312560.500
34  S8 Nampa Pride Holloway '072202630-40.500
35  W5 Softball 101 - Pagan 16U2201830-120.500
36  U6 Washington Angels 16U Souza2212531-60.500
37  W2 East Idaho Force - Williams11216790.500
38  R1 Mizuno Maniacs - Garcia112252320.500
39  U8 USA Explosion 16U - Bicondova230181260.400
40  T8 Lake City Thunder - Curry1211718-10.375
41  X1 MidWest Sparks1211922-30.375
42  X2 WA Freedom Fastpitch- Linge1211538-230.375
43  S4 NM Sundancers 16U240474700.333
44  R2 Firecrackers Medina/Gomez 20251201011-10.333
45  S2 Cloverdale Fury 2006A1301619-30.250
46  Q6 SoCal Athletics Gumataotao1301821-30.250
47  S6 The Factory 16U Vargas1301024-140.250
48  W3 Sundodgers 16u Eastman130624-180.250
49  Q5 Rise / A31301427-130.250
50  Q2 Athletics Mercado Garcia130930-210.250
51  S3 I-5 Ventura Delgado/Williams1302431-70.250
52  T6 Preps Academy 16U - West1302034-140.250
53  U7 Firecrackers Brashear Sandoval1401134-230.200
54  V7 Akadema Aces1402436-120.200
55  U2 Ruthless Lopez1402739-120.200
56  T2 Idaho Racers Burleson1401639-230.200
57  T1 16U Titans-Spencer1402441-170.200
58  V1 Menace1401845-270.200
59  P7 Firecrackers Brashear/ Smith RB 031817-90.125
60  W7 Coquitlam Classics U17031617-110.125
61  W4 Triple Threat Naef0311133-220.125
62  X5 Washington Thunder 16U0312236-140.125
63  U1 Nation Softball0411359-460.100
64  R8 Athletics Mercado-SD 16U AJ Hull030723-160.000
65  R7 All-American Fastpitch Elite Cozart 16U030434-300.000
66  P6 Fresno Force - Enriquez040440-360.000
67  V2 USA Explosion / AP - Butler 16U GOLD0401650-340.000
68  V8 Rise 16B Cook0501459-450.000
14U POOL PLAY RANKINGS
Rank   Team NameWLTRFRADIFFPCT
1  Y5 KB Fastpitch 14u4014216260.900
2  Z4 USA Explosion - Kloczko3013317160.875
3  Y7 USA Explosion / AP - Butler 14U GOLD4101314-10.800
4  Y3 Blast-Hensley3104112290.750
5  Z2 Nevada Hotshots 20263102918110.750
6  Z1 Athletics Mercado AZ211232120.625
7  Y1 Granite State Elite 14U National3204042-20.600
8  Y6 Preps Academy 14U - Garcia221201820.500
9  Z5 Club All Star2202635-90.500
10  Y4 Soar Athletics 14U Black230292720.400
11  Z3 Soar Athletics 14U White2303641-50.400
12  Y2 USA Explosion / AP - Butler 14U PINK040740-330.000
13  Y8 Idaho Racers Peterman050831-230.000
14  Z6 PNW Force 14A - B. Taylor-Sparks0501934-150.000

  GAME LOG: Winners in Green. Ties in Blue
 GM# FLDDateTime Visitor Home
 1 WF1 01-14-2023  8:00 AM E1 Saber Sports 5 vs.E2 Royalty Gold Silva 0 
 2 WF2 01-14-2023  8:00 AM E5 Preps Academy 18U - Hendrickson 5 vs.E6 Athletics Mercado Carden/Hull 18u 6 
 3 WF3 01-14-2023  8:00 AM D4 AP USA Explosion - Gold - Spokane 6 vs.D3 Idaho Intensity 18U 13 
 4 WF4 01-14-2023  8:00 AM D8 AZ Snakes Gold 18U 6 vs.D7 NW Speed - Jones 7 
 5 WF5 01-14-2023  8:00 AM S1 AP USA Explosion - Gold - Dressler 4 vs.S2 Cloverdale Fury 2006A 2 
 6 WF6 01-14-2023  8:00 AM S5 Diamond Dusters 18u 5 vs.S6 The Factory 16U Vargas 0 
 7 MP1 01-14-2023  8:00 AM Y4 Soar Athletics 14U Black 5 vs.Y3 Blast-Hensley 11 
 8 MP2 01-14-2023  8:00 AM Y8 Idaho Racers Peterman 0 vs.Y7 USA Explosion 14U Gold - Sorg 1 
 9 MP3 01-14-2023  8:00 AM V1 Menace 10 vs.V2 USA Explosion - 16U Gold 6 
 10 MP4 01-14-2023  8:00 AM V5 Utah Freakz 07 4 vs.V6 Whatcom Wolverines Bakker 7 
 11 SL1 01-14-2023  8:00 AM W5 Softball 101 - Pagan/Ibarra(16) 0 vs.W1 San Diego Renegades - Gusman 13 
 12 SL2 01-14-2023  8:00 AM W4 Triple Threat Naef 1 vs.W2 East Idaho Force - Williams 18U 1 
 13 SL3 01-14-2023  8:00 AM W6 AZ Bombers 16U 7 vs.W7 Coquitlam Classics U17 2 
 14 WF1 01-14-2023  9:45 AM E3 Fury 18 Petersen 1 vs.E1 Saber Sports 11 
 15 WF2 01-14-2023  9:45 AM E7 AZ Desert Thunder Woolridge 2 vs.E5 Preps Academy 18U - Hendrickson 3 
 16 WF3 01-14-2023  9:45 AM D2 E1 Prospects - Juarez 5 vs.D4 AP USA Explosion - Gold - Spokane 3 
 17 WF4 01-14-2023  9:45 AM D6 Crossfire Fastpitch Burke 18U 8 vs.D8 AZ Snakes Gold 18U 7 
 18 WF5 01-14-2023  9:45 AM S3 I-5 Ventura Delgado/Williams 7 vs.S1 AP USA Explosion - Gold - Dressler 11 
 19 WF6 01-14-2023  9:45 AM S7 NV Ruthless Peralta  1 vs.S5 Diamond Dusters 18u 3 
 20 MP1 01-14-2023  9:45 AM Y2 USA Explosion - Premiere Butler/Bybee 4 vs.Y4 Soar Athletics 14U Black 7 
 21 MP2 01-14-2023  9:45 AM Y6 Preps Academy 16U - Aerik 3 vs.Y8 Idaho Racers Peterman 2 
 22 MP3 01-14-2023  9:45 AM V3 Preps Academy 16U - Marquez 9 vs.V1 Menace 1 
 23 MP4 01-14-2023  9:45 AM V7 Akadema Aces 0 vs.V5 Utah Freakz 07 5 
 24 SL1 01-14-2023  9:45 AM W4 Triple Threat Naef 3 vs.W5 Softball 101 - Pagan/Ibarra(16) 10 
 25 SL2 01-14-2023  9:45 AM W2 East Idaho Force - Williams 18U 1 vs.W7 Coquitlam Classics U17 1 
 26 SL3 01-14-2023  9:45 AM W3 Sundodgers 16u Eastman 3 vs.W6 AZ Bombers 16U 7 
 27 MJ1 01-14-2023  10:00 AM A1 Firecrackers Brashear 18U 8 vs.A2 Georgia Impact Caymol 3 
 28 MJ2 01-14-2023  10:00 AM A5 I-5 Softball 18u Mark 1 vs.A6 Texas Glory MIdwest Beyster 18U 3 
 29 MJ3 01-14-2023  10:00 AM A8 Firecrackers Brashear/Hicks 18u 6 vs.A7 Firecrackers Brashear/ Smith 18U 12 
 30 MJ4 01-14-2023  10:00 AM A4 Lil Rebels - Gordie 11 vs.A3 Granite State Elite 18U National 2 
 31 MJ5 01-14-2023  10:00 AM B1 MCLV Elite 18u Jarvis 4 vs.B2 Snohomish Shock 05 6 
 32 MJ6 01-14-2023  10:00 AM B4 Foothill Gold-Stinson 2 vs.B3 Lil Rebels Gordie/TC 4 
 33 MJ7 01-14-2023  10:00 AM C1 Lil Rebels RC/Marshall  15 vs.C2 SA Xtreme - Maquivi 5 
 34 MJ8 01-14-2023  10:00 AM C4 Athletics Mercado/Price 10 vs.C3 UT Cruisers  3 
 35 MJ9 01-14-2023  10:00 AM P1 Firecrackers Brashear 16U 0 vs.P2 Lil Rebels Vern/Koenig  8 
 36 MJ10 01-14-2023  10:00 AM P4 I-5 Softball 16u Snyder 2 vs.P3 Preps Academy 18U - Hansen/Lopez National 1 
 37 MJ11 01-14-2023  10:00 AM P5 Wildcats Natividad  6 vs.P6 Fresno Force - Enriquez 1 
 38 MJ12 01-14-2023  10:00 AM P8 BSC Bengals Young 1 vs.P7 Firecrackers Brashear/ Smith 16U 1 
 39 WF1 01-14-2023  11:30 AM E2 Royalty Gold Silva 8 vs.E4 Semper Fi Sports - Lucero 14 
 40 WF2 01-14-2023  11:30 AM E6 Athletics Mercado Carden/Hull 18u 3 vs.E8 NW Grapettes 18u  1 
 41 WF3 01-14-2023  11:30 AM D3 Idaho Intensity 18U 2 vs.D1 West Coast Wolverines Gold - Pearson 2 
 42 WF4 01-14-2023  11:30 AM D7 NW Speed - Jones 5 vs.D5 NorCal Choppers 18u Castaneda/Martinez 4 
 43 WF5 01-14-2023  11:30 AM S2 Cloverdale Fury 2006A 7 vs.S4 NM Sundancers 16U 2 
 44 WF6 01-14-2023  11:30 AM S6 The Factory 16U Vargas 2 vs.S8 Pride Chavez 10 
 45 MP1 01-14-2023  11:30 AM Y3 Blast-Hensley 18 vs.Y1 Granite State Elite 14U National 5 
 46 MP2 01-14-2023  11:30 AM Y7 USA Explosion 14U Gold - Sorg 2 vs.Y5 KB Fastpitch 11 
 47 MP3 01-14-2023  11:30 AM V2 USA Explosion - 16U Gold 5 vs.V4 Wicked 2627  15 
 48 MP4 01-14-2023  11:30 AM V6 Whatcom Wolverines Bakker 17 vs.V8 Rise 16B Cook 0 
 49 SL1 01-14-2023  11:30 AM L5 Extreme Orta 18u 4 vs.L6 Firecrackers Miller Hd  2 
 50 SL2 01-14-2023  11:30 AM L8 N/A 6 vs.L7 E1 Prospects / Elwell 5 
 51 SL3 01-14-2023  11:30 AM W3 Sundodgers 16u Eastman 1 vs.W1 San Diego Renegades - Gusman 5 
 52 MJ1 01-14-2023  11:45 AM A3 Granite State Elite 18U National 0 vs.A1 Firecrackers Brashear 18U 16 
 53 MJ2 01-14-2023  11:45 AM A7 Firecrackers Brashear/ Smith 18U 4 vs.A5 I-5 Softball 18u Mark 7 
 54 MJ3 01-14-2023  11:45 AM A6 Texas Glory MIdwest Beyster 18U 8 vs.A8 Firecrackers Brashear/Hicks 18u 3 
 55 MJ4 01-14-2023  11:45 AM A2 Georgia Impact Caymol 10 vs.A4 Lil Rebels - Gordie 2 
 56 MJ5 01-14-2023  11:45 AM B3 Lil Rebels Gordie/TC 1 vs.B1 MCLV Elite 18u Jarvis 6 
 57 MJ6 01-14-2023  11:45 AM B2 Snohomish Shock 05 3 vs.B4 Foothill Gold-Stinson 1 
 58 MJ7 01-14-2023  11:45 AM C3 UT Cruisers  0 vs.C1 Lil Rebels RC/Marshall  9 
 59 MJ8 01-14-2023  11:45 AM C2 SA Xtreme - Maquivi 0 vs.C4 Athletics Mercado/Price 9 
 60 MJ9 01-14-2023  11:45 AM P3 Preps Academy 18U - Hansen/Lopez National 3 vs.P1 Firecrackers Brashear 16U 5 
 61 MJ10 01-14-2023  11:45 AM P2 Lil Rebels Vern/Koenig  8 vs.P4 I-5 Softball 16u Snyder 4 
 62 MJ11 01-14-2023  11:45 AM P7 Firecrackers Brashear/ Smith 16U 1 vs.P5 Wildcats Natividad  5 
 63 MJ12 01-14-2023  11:45 AM P6 Fresno Force - Enriquez 1 vs.P8 BSC Bengals Young 10 
 64 WF1 01-14-2023  1:15 PM E4 Semper Fi Sports - Lucero 7 vs.E3 Fury 18 Petersen 2 
 65 WF2 01-14-2023  1:15 PM E8 NW Grapettes 18u  6 vs.E7 AZ Desert Thunder Woolridge 0 
 66 WF3 01-14-2023  1:15 PM D1 West Coast Wolverines Gold - Pearson 14 vs.D2 E1 Prospects - Juarez 2 
 67 WF4 01-14-2023  1:15 PM D5 NorCal Choppers 18u Castaneda/Martinez 2 vs.D6 Crossfire Fastpitch Burke 18U 6 
 68 WF5 01-14-2023  1:15 PM S4 NM Sundancers 16U 6 vs.S3 I-5 Ventura Delgado/Williams 12 
 69 WF6 01-14-2023  1:15 PM S8 Pride Chavez 3 vs.S7 NV Ruthless Peralta  13 
 70 MP1 01-14-2023  1:15 PM Y1 Granite State Elite 14U National 14 vs.Y2 USA Explosion - Premiere Butler/Bybee 2 
 71 MP2 01-14-2023  1:15 PM Y5 KB Fastpitch 3 vs.Y6 Preps Academy 16U - Aerik 3 
 72 MP3 01-14-2023  1:15 PM V4 Wicked 2627  15 vs.V3 Preps Academy 16U - Marquez 4 
 73 MP4 01-14-2023  1:15 PM V8 Rise 16B Cook 6 vs.V7 Akadema Aces 14 
 74 SL1 01-14-2023  1:15 PM L7 E1 Prospects / Elwell 7 vs.L5 Extreme Orta 18u 10 
 75 SL2 01-14-2023  1:15 PM L6 Firecrackers Miller Hd  9 vs.L8 N/A 1 
 76 SL3 01-14-2023  1:15 PM Z5 Club All Star Espinoza 1 vs.Z4 USA Explosion - Kloczko 9 
 77 MJ1 01-14-2023  1:30 PM B5 Ohana Tigers Holloway/Contreras 3 vs.B6 Ruthless Olguin/Rosalez  3 
 78 MJ2 01-14-2023  1:30 PM C5 New Mexico Sundancers  0 vs.C6 Impulse Nielson 10 
 79 MJ3 01-14-2023  1:30 PM C8 Crossfire Fastpitch Dwyer 8 vs.C7 Lady Wolfpack Gold-Alkire 5 
 80 MJ4 01-14-2023  1:30 PM B8 Nation Softball 17 vs.B7 Soar Athletics 18U White 7 
 81 MJ5 01-14-2023  1:30 PM G1 Firecrackers Medina/ Zamora 18u 7 vs.G2 KB Fastpitch 18U 2 
 82 MJ6 01-14-2023  1:30 PM G4 Phoenix Heat - Dorado 5 vs.G3 So Cal Athletics Johnson/Krueger 5 
 83 MJ7 01-14-2023  1:30 PM Q3 Mountain West Softball 6 vs.Q1 Snohomish Shock 18A 2 
 84 MJ8 01-14-2023  1:30 PM C3 UT Cruisers  3 vs.C2 SA Xtreme - Maquivi 11 
 85 MJ9 01-14-2023  1:30 PM Q4 Nevada Hotshots Gooch  10 vs.Q7 Vegas Valkyries Garganese 6 
 86 MJ10 01-14-2023  1:30 PM K4 West Coast Wolverines - Clovis Pearson 9 vs.K3 NW Ambush 18A 4 
 87 MJ11 01-14-2023  1:30 PM K5 So Cal Bownet - Braz 0 vs.K6 NW Elite Garza 3 
 88 MJ12 01-14-2023  1:30 PM K8 MT Avalanche - Summerfield 13 vs.K7 PNW Force - Taylor-Sparks 5 
 89 WF1 01-14-2023  3:00 PM E4 Semper Fi Sports - Lucero 3 vs.E8 NW Grapettes 18u  4 
 90 WF2 01-14-2023  3:00 PM S4 NM Sundancers 16U 12 vs.S8 Pride Chavez 6 
 91 WF3 01-14-2023  3:00 PM J1 Club All Star 1 vs.J2 California Thunder Gutierrez  6 
 92 WF4 01-14-2023  3:00 PM J5 Washington Angels 18U Premier Stallings 10 vs.J6 So Cal Dynasty Lilly 6 
 93 WF5 01-14-2023  3:00 PM H1 Duke City Prime 4 vs.H2 Firecrackers WA Sasaki 14 
 94 WF6 01-14-2023  3:00 PM H5 Cal A's MMS  2 vs.H6 AZ Hotshots Carroll 10 
 95 MP1 01-14-2023  3:00 PM U1 Nation Softball 0 vs.U2 Ruthless Lopez 12 
 96 MP2 01-14-2023  3:00 PM U5 Pure Fastpitch 11 vs.U6 Washington Angels 16U Caringella/Souza 4 
 97 MP3 01-14-2023  3:00 PM M1 OC Batbusters Salmeron 2 vs.M2 Softball 101 - Pagan/Sotelo/Roldan (18) 14 
 98 MP4 01-14-2023  3:00 PM M5 Prodigy Gold 2 vs.M6 L’il Saints Gold 8 
 99 SL1 01-14-2023  3:00 PM Z1 Athletics Mercado AZ 1 vs.Z2 Nevada Hotshots 2026 6 
 100 SL2 01-14-2023  3:00 PM Z3 Soar Athletics 14U White 7 vs.Z4 USA Explosion - Kloczko 9 
 101 SL3 01-14-2023  3:00 PM Z5 Club All Star Espinoza 7 vs.Z6 PNW Force 14A - B. Taylor-Sparks 6 
 102 MJ1 01-14-2023  3:15 PM B7 Soar Athletics 18U White 0 vs.B5 Ohana Tigers Holloway/Contreras 11 
 103 MJ2 01-14-2023  3:15 PM C7 Lady Wolfpack Gold-Alkire 2 vs.C5 New Mexico Sundancers  3 
 104 MJ3 01-14-2023  3:15 PM C6 Impulse Nielson 4 vs.C8 Crossfire Fastpitch Dwyer 7 
 105 MJ4 01-14-2023  3:15 PM B6 Ruthless Olguin/Rosalez  7 vs.B8 Nation Softball 12 
 106 MJ5 01-14-2023  3:15 PM G5 USA Explosion Kloczko/Cronquist 1 vs.G6 OC Batbusters - Aldrich 5 
 107 MJ7 01-14-2023  3:15 PM Q5 Rise / A3 4 vs.Q3 Mountain West Softball 5 
 108 MJ8 01-14-2023  3:15 PM Q7 Vegas Valkyries Garganese 10 vs.Q1 Snohomish Shock 18A 1 
 109 MJ9 01-14-2023  3:15 PM Q6 SoCal Athletics Gumataotao 5 vs.Q2 Athletics Mercado Garcia 2 
 110 MJ10 01-14-2023  3:15 PM K1 So Cal Athletics-Eastburn 5 vs.K2 Hawthorne Firecrackers  2 
 111 MJ11 01-14-2023  3:15 PM K7 PNW Force - Taylor-Sparks 6 vs.K5 So Cal Bownet - Braz 7 
 112 MJ12 01-14-2023  3:15 PM K6 NW Elite Garza 2 vs.K8 MT Avalanche - Summerfield 7 
 113 WF1 01-14-2023  4:45 PM N1 E1 Prospects Dena 4 vs.N2 WFA 18U Grutz 1 
 114 WF2 01-14-2023  4:45 PM N3 Preps Academy 18U - Floyd 11 vs.N4 Mayhem JM 5 
 115 WF3 01-14-2023  4:45 PM J3 Reapers Softball 1 vs.J1 Club All Star 7 
 116 WF4 01-14-2023  4:45 PM J7 Fresno Force 18 Gold 14 vs.J5 Washington Angels 18U Premier Stallings 3 
 117 WF5 01-14-2023  4:45 PM H3 So Cal Athletics 18U Aspeitia  11 vs.H1 Duke City Prime 2 
 118 WF6 01-14-2023  4:45 PM H7 Washington Thunder 18U 9 vs.H5 Cal A's MMS  10 
 119 MP1 01-14-2023  4:45 PM U3 Idaho Intensity 16U 14 vs.U1 Nation Softball 2 
 120 MP2 01-14-2023  4:45 PM U7 Firecrackers Brashear/Hicks 0 vs.U5 Pure Fastpitch 12 
 121 MP3 01-14-2023  4:45 PM M3 Stealth Fastpitch 9 vs.M1 OC Batbusters Salmeron 4 
 122 MP4 01-14-2023  4:45 PM M7 WA Acers Mathews 10 vs.M5 Prodigy Gold 15 
 123 SL1 01-14-2023  4:45 PM Z1 Athletics Mercado AZ 7 vs.Z6 PNW Force 14A - B. Taylor-Sparks 5 
 124 SL2 01-14-2023  4:45 PM Z2 Nevada Hotshots 2026 11 vs.Z3 Soar Athletics 14U White 6 
 125 SL3 01-14-2023  4:45 PM X5 Washington Thunder 16U 3 vs.X4 So Cal Bownet Braz 16U 7 
 126 MJ1 01-14-2023  5:00 PM G3 So Cal Athletics Johnson/Krueger 0 vs.G1 Firecrackers Medina/ Zamora 18u 0 
 127 MJ2 01-14-2023  5:00 PM C5 New Mexico Sundancers  5 vs.C8 Crossfire Fastpitch Dwyer 12 
 128 MJ3 01-14-2023  5:00 PM C7 Lady Wolfpack Gold-Alkire 1 vs.C6 Impulse Nielson 12 
 129 MJ4 01-14-2023  5:00 PM G2 KB Fastpitch 18U 9 vs.G4 Phoenix Heat - Dorado 3 
 130 MJ5 01-14-2023  5:00 PM G7 I-5 Softball 18u Snyder 1 vs.G5 USA Explosion Kloczko/Cronquist 7 
 132 MJ8 01-14-2023  5:00 PM Q1 Snohomish Shock 18A 7 vs.Q6 SoCal Athletics Gumataotao 3 
 133 MJ9 01-14-2023  5:00 PM Q2 Athletics Mercado Garcia 6 vs.Q5 Rise / A3 4 
 134 MJ10 01-14-2023  5:00 PM R2 Firecrackers Medina/Gomez 2025 3 vs.R4 USA Explosion - Kloczko 5 
 135 MJ11 01-14-2023  5:00 PM K3 NW Ambush 18A 1 vs.K1 So Cal Athletics-Eastburn 15 
 136 MJ12 01-14-2023  5:00 PM K2 Hawthorne Firecrackers  9 vs.K4 West Coast Wolverines - Clovis Pearson 2 
 137 WF1 01-14-2023  6:30 PM N5 Regulatorz 5 vs.N6 Velocity Logan 3 
 138 WF2 01-14-2023  6:30 PM N2 WFA 18U Grutz 3 vs.N3 Preps Academy 18U - Floyd 9 
 139 WF3 01-14-2023  6:30 PM J2 California Thunder Gutierrez  8 vs.J4 E1 Prospects Gaeta/Davila 5 
 140 WF4 01-14-2023  6:30 PM J6 So Cal Dynasty Lilly 8 vs.J8 Athletics Jendro SD Gonzalez 3 
 141 WF5 01-14-2023  6:30 PM H2 Firecrackers WA Sasaki 10 vs.H4 Preps Academy 18U - Barnes  4 
 142 WF6 01-14-2023  6:30 PM H6 AZ Hotshots Carroll 6 vs.H8 Las Vegas Blast 18 3 
 161 WF1 01-14-2023  8:15 PM N1 E1 Prospects Dena 13 vs.N6 Velocity Logan 2 
 162 WF2 01-14-2023  8:15 PM N5 Regulatorz 13 vs.N4 Mayhem JM 7 
 163 WF3 01-14-2023  8:15 PM J4 E1 Prospects Gaeta/Davila 9 vs.J3 Reapers Softball 1 
 164 WF4 01-14-2023  8:15 PM J8 Athletics Jendro SD Gonzalez 0 vs.J7 Fresno Force 18 Gold 10 
 165 WF5 01-14-2023  8:15 PM H4 Preps Academy 18U - Barnes  8 vs.H3 So Cal Athletics 18U Aspeitia  8 
 166 WF6 01-14-2023  8:15 PM H8 Las Vegas Blast 18 10 vs.H7 Washington Thunder 18U 3 
 392 MJ9 01-15-2023  8:15 PM T1 Titans-Spencer 18U 3 vs.T2 Idaho Racers Burleson 9 
 393 MJ10 01-15-2023  8:15 PM T4 Lil' Rebels - Gordie / Rasnick 16 vs.T3 SoCal Athletics Higareda 2024 3 
 394 MJ11 01-15-2023  8:15 PM U4 E1 Prospects Farber 0 vs.U3 Idaho Intensity 16U 7 
 183 WF1 01-15-2023  8:00 AM A1 Firecrackers Brashear 18U 6 vs.A5 I-5 Softball 18u Mark 2 
 184 WF2 01-15-2023  8:00 AM A7 Firecrackers Brashear/ Smith 18U 5 vs.A6 Texas Glory MIdwest Beyster 18U 4 
 185 WF3 01-15-2023  8:00 AM P1 Firecrackers Brashear 16U 10 vs.P5 Wildcats Natividad  2 
 186 WF4 01-15-2023  8:00 AM P3 Preps Academy 18U - Hansen/Lopez National 4 vs.P7 Firecrackers Brashear/ Smith 16U 1 
 187 WF5 01-15-2023  8:00 AM G1 Firecrackers Medina/ Zamora 18u 8 vs.G5 USA Explosion Kloczko/Cronquist 11 
 188 WF6 01-15-2023  8:00 AM G3 So Cal Athletics Johnson/Krueger 2 vs.G7 I-5 Softball 18u Snyder 5 
 189 MP1 01-15-2023  8:00 AM V1 Menace 2 vs.V5 Utah Freakz 07 13 
 190 MP2 01-15-2023  8:00 AM V3 Preps Academy 16U - Marquez 7 vs.V7 Akadema Aces 4 
 191 MP3 01-15-2023  8:00 AM W5 Softball 101 - Pagan/Ibarra(16) 1 vs.W6 AZ Bombers 16U 12 
 192 SL1 01-15-2023  8:00 AM B1 MCLV Elite 18u Jarvis 5 vs.B5 Ohana Tigers Holloway/Contreras 2 
 193 SL2 01-15-2023  8:00 AM S1 AP USA Explosion - Gold - Dressler 2 vs.S5 Diamond Dusters 18u 2 
 194 SL3 01-15-2023  8:00 AM S3 I-5 Ventura Delgado/Williams 2 vs.S7 NV Ruthless Peralta  7 
 195 WF1 01-15-2023  9:30 AM A6 Texas Glory MIdwest Beyster 18U 1 vs.A1 Firecrackers Brashear 18U 10 
 196 WF2 01-15-2023  9:30 AM A7 Firecrackers Brashear/ Smith 18U 2 vs.A4 Lil Rebels - Gordie 11 
 197 WF3 01-15-2023  9:30 AM P6 Fresno Force - Enriquez 0 vs.P1 Firecrackers Brashear 16U 16 
 198 WF4 01-15-2023  9:30 AM P7 Firecrackers Brashear/ Smith 16U 5 vs.P4 I-5 Softball 16u Snyder 7 
 199 WF5 01-15-2023  9:30 AM G5 USA Explosion Kloczko/Cronquist 14 vs.G2 KB Fastpitch 18U 2 
 200 WF6 01-15-2023  9:30 AM G7 I-5 Softball 18u Snyder 3 vs.G4 Phoenix Heat - Dorado 3 
 201 MP1 01-15-2023  9:30 AM V5 Utah Freakz 07 9 vs.V2 USA Explosion - 16U Gold 4 
 202 MP2 01-15-2023  9:30 AM V7 Akadema Aces 0 vs.V4 Wicked 2627  7 
 203 MP3 01-15-2023  9:30 AM W7 Coquitlam Classics U17 2 vs.W5 Softball 101 - Pagan/Ibarra(16) 7 
 204 MP4 01-15-2023  9:30 AM W1 San Diego Renegades - Gusman 5 vs.W2 East Idaho Force - Williams 18U 3 
 205 SL1 01-15-2023  9:30 AM B5 Ohana Tigers Holloway/Contreras 3 vs.B2 Snohomish Shock 05 5 
 206 SL2 01-15-2023  9:30 AM S5 Diamond Dusters 18u 6 vs.S2 Cloverdale Fury 2006A 1 
 207 SL3 01-15-2023  9:30 AM S7 NV Ruthless Peralta  9 vs.S4 NM Sundancers 16U 6 
 208 MJ1 01-15-2023  10:00 AM D1 West Coast Wolverines Gold - Pearson 4 vs.D5 NorCal Choppers 18u Castaneda/Martinez 3 
 209 MJ2 01-15-2023  10:00 AM D3 Idaho Intensity 18U 2 vs.D7 NW Speed - Jones 6 
 210 MJ3 01-15-2023  10:00 AM D4 AP USA Explosion - Gold - Spokane 0 vs.D8 AZ Snakes Gold 18U 3 
 211 MJ4 01-15-2023  10:00 AM D2 E1 Prospects - Juarez 0 vs.D6 Crossfire Fastpitch Burke 18U 7 
 212 MJ5 01-15-2023  10:00 AM E3 Fury 18 Petersen 6 vs.E7 AZ Desert Thunder Woolridge 6 
 213 MJ6 01-15-2023  10:00 AM E5 Preps Academy 18U - Hendrickson 2 vs.E8 NW Grapettes 18u  5 
 215 MJ8 01-15-2023  10:00 AM M2 Softball 101 - Pagan/Sotelo/Roldan (18) 4 vs.M6 L’il Saints Gold 10 
 216 MJ9 01-15-2023  10:00 AM M3 Stealth Fastpitch 11 vs.M7 WA Acers Mathews 0 
 217 MJ10 01-15-2023  10:00 AM M4 Washington Angels 18U Souza 3 vs.M8 USA Explosion / AP - Butler 18U GOLD 5 
 218 MJ11 01-15-2023  10:00 AM Z3 Soar Athletics 14U White 2 vs.Z1 Athletics Mercado AZ 7 
 219 MJ12 01-15-2023  10:00 AM Z2 Nevada Hotshots 2026 6 vs.Z5 Club All Star Espinoza 8 
 220 WF1 01-15-2023  11:00 AM A5 I-5 Softball 18u Mark 2 vs.A2 Georgia Impact Caymol 2 
 221 WF2 01-15-2023  11:00 AM A8 Firecrackers Brashear/Hicks 18u 4 vs.A3 Granite State Elite 18U National 4 
 222 WF3 01-15-2023  11:00 AM P5 Wildcats Natividad  5 vs.P2 Lil Rebels Vern/Koenig  9 
 223 WF4 01-15-2023  11:00 AM P8 BSC Bengals Young 3 vs.P3 Preps Academy 18U - Hansen/Lopez National 9 
 224 WF5 01-15-2023  11:00 AM G6 OC Batbusters - Aldrich 6 vs.G1 Firecrackers Medina/ Zamora 18u 2 
 225 WF6 01-15-2023  11:00 AM G8 Soar Athletics 18U Black 0 vs.G3 So Cal Athletics Johnson/Krueger 11 
 226 MP1 01-15-2023  11:00 AM V6 Whatcom Wolverines Bakker 11 vs.V1 Menace 1 
 227 MP2 01-15-2023  11:00 AM V8 Rise 16B Cook 3 vs.V3 Preps Academy 16U - Marquez 14 
 228 MP3 01-15-2023  11:00 AM W7 Coquitlam Classics U17 1 vs.W3 Sundodgers 16u Eastman 2 
 229 MP4 01-15-2023  11:00 AM W6 AZ Bombers 16U 7 vs.W4 Triple Threat Naef 5 
 230 SL1 01-15-2023  11:00 AM B6 Ruthless Olguin/Rosalez  5 vs.B1 MCLV Elite 18u Jarvis 5 
 231 SL2 01-15-2023  11:00 AM S6 The Factory 16U Vargas 1 vs.S1 AP USA Explosion - Gold - Dressler 3 
 232 SL3 01-15-2023  11:00 AM S8 Pride Chavez 7 vs.S3 I-5 Ventura Delgado/Williams 3 
 233 MJ1 01-15-2023  11:30 AM D5 NorCal Choppers 18u Castaneda/Martinez 5 vs.D2 E1 Prospects - Juarez 0 
 234 MJ2 01-15-2023  11:30 AM D7 NW Speed - Jones 10 vs.D4 AP USA Explosion - Gold - Spokane 3 
 235 MJ3 01-15-2023  11:30 AM D8 AZ Snakes Gold 18U 12 vs.D3 Idaho Intensity 18U 3 
 236 MJ4 01-15-2023  11:30 AM D6 Crossfire Fastpitch Burke 18U 3 vs.D1 West Coast Wolverines Gold - Pearson 4 
 237 MJ5 01-15-2023  11:30 AM E7 AZ Desert Thunder Woolridge 3 vs.E4 Semper Fi Sports - Lucero 3 
 238 MJ6 01-15-2023  11:30 AM E8 NW Grapettes 18u  2 vs.E3 Fury 18 Petersen 0 
 239 MJ7 01-15-2023  11:30 AM M5 Prodigy Gold 3 vs.M2 Softball 101 - Pagan/Sotelo/Roldan (18) 7 
 240 MJ8 01-15-2023  11:30 AM M6 L’il Saints Gold 15 vs.M1 OC Batbusters Salmeron 5 
 241 MJ9 01-15-2023  11:30 AM M7 WA Acers Mathews 9 vs.M4 Washington Angels 18U Souza 6 
 242 MJ10 01-15-2023  11:30 AM M8 USA Explosion / AP - Butler 18U GOLD 11 vs.M3 Stealth Fastpitch 2 
 243 MJ11 01-15-2023  11:30 AM Z6 PNW Force 14A - B. Taylor-Sparks 1 vs.Z4 USA Explosion - Kloczko 7 
 244 MJ12 01-15-2023  11:30 AM Z3 Soar Athletics 14U White 14 vs.Z5 Club All Star Espinoza 10 
 245 WF1 01-15-2023  12:30 PM A3 Granite State Elite 18U National 0 vs.A2 Georgia Impact Caymol 20 
 246 WF2 01-15-2023  12:30 PM A4 Lil Rebels - Gordie 8 vs.A8 Firecrackers Brashear/Hicks 18u 2 
 247 WF3 01-15-2023  12:30 PM P2 Lil Rebels Vern/Koenig  8 vs.P6 Fresno Force - Enriquez 2 
 248 WF4 01-15-2023  12:30 PM P4 I-5 Softball 16u Snyder 3 vs.P8 BSC Bengals Young 4 
 249 WF5 01-15-2023  12:30 PM G2 KB Fastpitch 18U 3 vs.G6 OC Batbusters - Aldrich 7 
 250 WF6 01-15-2023  12:30 PM G4 Phoenix Heat - Dorado 8 vs.G8 Soar Athletics 18U Black 2 
 251 MP1 01-15-2023  12:30 PM V2 USA Explosion - 16U Gold 1 vs.V6 Whatcom Wolverines Bakker 16 
 252 MP2 01-15-2023  12:30 PM V4 Wicked 2627  6 vs.V8 Rise 16B Cook 0 
 253 MP3 01-15-2023  12:30 PM W2 East Idaho Force - Williams 18U 11 vs.W3 Sundodgers 16u Eastman 0 
 254 MP4 01-15-2023  12:30 PM W1 San Diego Renegades - Gusman 15 vs.W4 Triple Threat Naef 2 
 255 SL1 01-15-2023  12:30 PM B2 Snohomish Shock 05 2 vs.B6 Ruthless Olguin/Rosalez  11 
 256 SL2 01-15-2023  12:30 PM S2 Cloverdale Fury 2006A 6 vs.S6 The Factory 16U Vargas 7 
 257 SL3 01-15-2023  12:30 PM S1 AP USA Explosion - Gold - Dressler 4 vs.S4 NM Sundancers 16U 15 
 258 MJ1 01-15-2023  1:00 PM E1 Saber Sports 5 vs.E5 Preps Academy 18U - Hendrickson 0 
 259 MJ2 01-15-2023  1:00 PM N3 Preps Academy 18U - Floyd 6 vs.N1 E1 Prospects Dena 5 
 260 MJ3 01-15-2023  1:00 PM N2 WFA 18U Grutz 2 vs.N5 Regulatorz 1 
 261 MJ4 01-15-2023  1:00 PM E2 Royalty Gold Silva 5 vs.E6 Athletics Mercado Carden/Hull 18u 0 
 262 MJ5 01-15-2023  1:00 PM K1 So Cal Athletics-Eastburn 0 vs.K5 So Cal Bownet - Braz 5 
 263 MJ6 01-15-2023  1:00 PM K2 Hawthorne Firecrackers  4 vs.K6 NW Elite Garza 3 
 264 MJ7 01-15-2023  1:00 PM J1 Club All Star 2 vs.J5 Washington Angels 18U Premier Stallings 5 
 265 MJ8 01-15-2023  1:00 PM J2 California Thunder Gutierrez  2 vs.J6 So Cal Dynasty Lilly 5 
 266 MJ9 01-15-2023  1:00 PM J3 Reapers Softball 1 vs.J7 Fresno Force 18 Gold 14 
 267 MJ10 01-15-2023  1:00 PM J4 E1 Prospects Gaeta/Davila 7 vs.J8 Athletics Jendro SD Gonzalez 1 
 268 MJ11 01-15-2023  1:00 PM Z2 Nevada Hotshots 2026 6 vs.Z6 PNW Force 14A - B. Taylor-Sparks 3 
 269 MJ12 01-15-2023  1:00 PM Z4 USA Explosion - Kloczko 8 vs.Z1 Athletics Mercado AZ 8 
 270 WF1 01-15-2023  2:00 PM R1 Maniacs - Garcia 9 vs.R5 AP USA Explosion 16/18 - Spokane 4 
 271 WF2 01-15-2023  2:00 PM R3 Breakers Labs - Chavez 10 vs.R7 All-American Fastpitch Elite Cozart 16U 2 
 272 WF3 01-15-2023  2:00 PM A2 Georgia Impact Caymol 16 vs.A6 Texas Glory MIdwest Beyster 18U 1 
 273 WF4 01-15-2023  2:00 PM Q1 Snohomish Shock 18A 15 vs.Q2 Athletics Mercado Garcia 0 
 274 WF5 01-15-2023  2:00 PM X3 New Mexico Premier  4 vs.X1 MidWest Sparks 3 
 275 WF6 01-15-2023  2:00 PM X2 WA Freedom Fastpitch- Linge 7 vs.X5 Washington Thunder 16U 7 
 276 MP1 01-15-2023  2:00 PM Y1 Granite State Elite 14U National 5 vs.Y5 KB Fastpitch 10 
 277 MP2 01-15-2023  2:00 PM Y3 Blast-Hensley 1 vs.Y7 USA Explosion 14U Gold - Sorg 2 
 278 MP3 01-15-2023  2:00 PM L1 OC Strikeforce - Bustamante 4 vs.L5 Extreme Orta 18u 6 
 279 MP4 01-15-2023  2:00 PM L3 Colorado Tigers 2 vs.L7 E1 Prospects / Elwell 6 
 280 SL1 01-15-2023  2:00 PM B3 Lil Rebels Gordie/TC 15 vs.B7 Soar Athletics 18U White 2 
 281 SL2 01-15-2023  2:00 PM C1 Lil Rebels RC/Marshall  6 vs.C5 New Mexico Sundancers  8 
 282 SL3 01-15-2023  2:00 PM C3 UT Cruisers  1 vs.C7 Lady Wolfpack Gold-Alkire 9 
 214 MJ6 01-15-2023  2:30 PM M1 OC Batbusters Salmeron 1 vs.M5 Prodigy Gold 3 
 283 MJ1 01-15-2023  2:30 PM E5 Preps Academy 18U - Hendrickson 4 vs.E2 Royalty Gold Silva 5 
 284 MJ2 01-15-2023  2:30 PM N6 Velocity Logan 6 vs.N4 Mayhem JM 3 
 285 MJ3 01-15-2023  2:30 PM N3 Preps Academy 18U - Floyd 5 vs.N5 Regulatorz 3 
 286 MJ4 01-15-2023  2:30 PM E6 Athletics Mercado Carden/Hull 18u 1 vs.E1 Saber Sports 8 
 287 MJ5 01-15-2023  2:30 PM K3 NW Ambush 18A 13 vs.K7 PNW Force - Taylor-Sparks 1 
 288 MJ7 01-15-2023  2:30 PM J5 Washington Angels 18U Premier Stallings 0 vs.J2 California Thunder Gutierrez  4 
 289 MJ8 01-15-2023  2:30 PM J6 So Cal Dynasty Lilly 0 vs.J1 Club All Star 11 
 290 MJ9 01-15-2023  2:30 PM J7 Fresno Force 18 Gold 3 vs.J4 E1 Prospects Gaeta/Davila 8 
 291 MJ10 01-15-2023  2:30 PM J8 Athletics Jendro SD Gonzalez 0 vs.J3 Reapers Softball 3 
 292 MJ11 01-15-2023  2:30 PM U1 Nation Softball 0 vs.U5 Pure Fastpitch 11 
 293 MJ12 01-15-2023  2:30 PM U3 Idaho Intensity 16U 11 vs.U7 Firecrackers Brashear/Hicks 4 
 294 WF1 01-15-2023  3:30 PM R5 AP USA Explosion 16/18 - Spokane 4 vs.R2 Firecrackers Medina/Gomez 2025 2 
 295 WF2 01-15-2023  3:30 PM R7 All-American Fastpitch Elite Cozart 16U 2 vs.R4 USA Explosion - Kloczko 16 
 296 WF3 01-15-2023  3:30 PM Q2 Athletics Mercado Garcia 1 vs.Q3 Mountain West Softball 6 
 297 WF4 01-15-2023  3:30 PM Q6 SoCal Athletics Gumataotao 6 vs.Q4 Nevada Hotshots Gooch  7 
 298 WF5 01-15-2023  3:30 PM X6 Victoria Glory  13 vs.X4 So Cal Bownet Braz 16U 4 
 299 WF6 01-15-2023  3:30 PM X3 New Mexico Premier  11 vs.X5 Washington Thunder 16U 4 
 300 MP1 01-15-2023  3:30 PM Y5 KB Fastpitch 10 vs.Y2 USA Explosion - Premiere Butler/Bybee 1 
 301 MP2 01-15-2023  3:30 PM Y7 USA Explosion 14U Gold - Sorg 3 vs.Y4 Soar Athletics 14U Black 2 
 302 MP3 01-15-2023  3:30 PM L5 Extreme Orta 18u 11 vs.L2 Idaho Crush - Imbriani 1 
 303 MP4 01-15-2023  3:30 PM L7 E1 Prospects / Elwell 3 vs.L4 Hype Fastpitch - Watson 7 
 304 SL1 01-15-2023  3:30 PM B7 Soar Athletics 18U White 4 vs.B4 Foothill Gold-Stinson 5 
 305 SL2 01-15-2023  3:30 PM C5 New Mexico Sundancers  9 vs.C2 SA Xtreme - Maquivi 7 
 306 SL3 01-15-2023  3:30 PM C7 Lady Wolfpack Gold-Alkire 2 vs.C4 Athletics Mercado/Price 1 
 307 MJ1 01-15-2023  4:00 PM K5 So Cal Bownet - Braz 7 vs.K2 Hawthorne Firecrackers  5 
 308 MJ2 01-15-2023  4:00 PM N2 WFA 18U Grutz 5 vs.N6 Velocity Logan 8 
 309 MJ3 01-15-2023  4:00 PM N4 Mayhem JM 1 vs.N1 E1 Prospects Dena 2 
 310 MJ4 01-15-2023  4:00 PM K6 NW Elite Garza 4 vs.K1 So Cal Athletics-Eastburn 15 
 311 MJ5 01-15-2023  4:00 PM K7 PNW Force - Taylor-Sparks 3 vs.K4 West Coast Wolverines - Clovis Pearson 5 
 312 MJ7 01-15-2023  4:00 PM T1 Titans-Spencer 18U 1 vs.T5 Explosion Hagberg Blue 18U 8 
 313 MJ8 01-15-2023  4:00 PM T2 Idaho Racers Burleson 2 vs.T6 Preps Academy 16U - West 5 
 314 MJ9 01-15-2023  4:00 PM T3 SoCal Athletics Higareda 2024 0 vs.T7 OC Batbusters Aldrich 2025 9 
 315 MJ10 01-15-2023  4:00 PM T4 Lil' Rebels - Gordie / Rasnick 2 vs.T8 Lake City Thunder - Curry 2 
 316 MJ11 01-15-2023  4:00 PM U5 Pure Fastpitch 5 vs.U2 Ruthless Lopez 0 
 317 MJ12 01-15-2023  4:00 PM U7 Firecrackers Brashear/Hicks 0 vs.U4 E1 Prospects Farber 3 
 318 WF1 01-15-2023  5:00 PM R6 Granite State Elite 16U National 5 vs.R1 Maniacs - Garcia 2 
 319 WF2 01-15-2023  5:00 PM R8 Athletics Mercado-SD 16U AJ Hull 2 vs.R3 Breakers Labs - Chavez 4 
 320 WF3 01-15-2023  5:00 PM Q7 Vegas Valkyries Garganese 12 vs.Q5 Rise / A3 1 
 321 WF4 01-15-2023  5:00 PM Q1 Snohomish Shock 18A 6 vs.Q4 Nevada Hotshots Gooch  6 
 322 WF5 01-15-2023  5:00 PM X2 WA Freedom Fastpitch- Linge 1 vs.X6 Victoria Glory  23 
 323 WF6 01-15-2023  5:00 PM X4 So Cal Bownet Braz 16U 7 vs.X1 MidWest Sparks 7 
 324 MP1 01-15-2023  5:00 PM Y6 Preps Academy 16U - Aerik 5 vs.Y1 Granite State Elite 14U National 8 
 325 MP2 01-15-2023  5:00 PM Y8 Idaho Racers Peterman 0 vs.Y3 Blast-Hensley 11 
 326 MP3 01-15-2023  5:00 PM L6 Firecrackers Miller Hd  2 vs.L1 OC Strikeforce - Bustamante 9 
 327 MP4 01-15-2023  5:00 PM L8 N/A 13 vs.L3 Colorado Tigers 5 
 328 SL1 01-15-2023  5:00 PM B8 Nation Softball 4 vs.B3 Lil Rebels Gordie/TC 6 
 329 SL2 01-15-2023  5:00 PM C6 Impulse Nielson 1 vs.C1 Lil Rebels RC/Marshall  0 
 330 SL3 01-15-2023  5:00 PM C8 Crossfire Fastpitch Dwyer 14 vs.C3 UT Cruisers  2 
 331 MJ1 01-15-2023  5:30 PM H1 Duke City Prime 4 vs.H5 Cal A's MMS  10 
 332 MJ2 01-15-2023  5:30 PM H3 So Cal Athletics 18U Aspeitia  2 vs.H7 Washington Thunder 18U 7 
 333 MJ3 01-15-2023  5:30 PM H4 Preps Academy 18U - Barnes  2 vs.H8 Las Vegas Blast 18 7 
 334 MJ4 01-15-2023  5:30 PM H2 Firecrackers WA Sasaki 1 vs.H6 AZ Hotshots Carroll 12 
 335 MJ5 01-15-2023  5:30 PM K8 MT Avalanche - Summerfield 5 vs.K3 NW Ambush 18A 5 
 336 MJ7 01-15-2023  5:30 PM T5 Explosion Hagberg Blue 18U 9 vs.T2 Idaho Racers Burleson 4 
 337 MJ8 01-15-2023  5:30 PM T6 Preps Academy 16U - West 6 vs.T1 Titans-Spencer 18U 10 
 338 MJ9 01-15-2023  5:30 PM T7 OC Batbusters Aldrich 2025 10 vs.T4 Lil' Rebels - Gordie / Rasnick 5 
 339 MJ10 01-15-2023  5:30 PM T8 Lake City Thunder - Curry 4 vs.T3 SoCal Athletics Higareda 2024 8 
 340 MJ11 01-15-2023  5:30 PM U6 Washington Angels 16U Caringella/Souza 8 vs.U1 Nation Softball 8 
 341 MJ12 01-15-2023  5:30 PM U8 USA Explosion 18U - Bicondova 7 vs.U3 Idaho Intensity 16U 0 
 342 WF1 01-15-2023  6:30 PM R2 Firecrackers Medina/Gomez 2025 5 vs.R6 Granite State Elite 16U National 2 
 343 WF2 01-15-2023  6:30 PM R4 USA Explosion - Kloczko 8 vs.R8 Athletics Mercado-SD 16U AJ Hull 2 
 344 WF3 01-15-2023  6:30 PM Q5 Rise / A3 5 vs.Q6 SoCal Athletics Gumataotao 4 
 345 WF4 01-15-2023  6:30 PM Q7 Vegas Valkyries Garganese 0 vs.Q3 Mountain West Softball 8 
 346 WF5 01-15-2023  6:30 PM X1 MidWest Sparks 6 vs.X6 Victoria Glory  10 
 347 WF6 01-15-2023  6:30 PM X2 WA Freedom Fastpitch- Linge 6 vs.X3 New Mexico Premier  5 
 348 MP1 01-15-2023  6:30 PM Y2 USA Explosion - Premiere Butler/Bybee 0 vs.Y6 Preps Academy 16U - Aerik 9 
 349 MP2 01-15-2023  6:30 PM Y4 Soar Athletics 14U Black 8 vs.Y8 Idaho Racers Peterman 1 
 350 MP3 01-15-2023  6:30 PM L2 Idaho Crush - Imbriani 3 vs.L6 Firecrackers Miller Hd  5 
 351 MP4 01-15-2023  6:30 PM L4 Hype Fastpitch - Watson 5 vs.L8 N/A 5 
 352 SL1 01-15-2023  6:30 PM B4 Foothill Gold-Stinson 4 vs.B8 Nation Softball 4 
 353 SL2 01-15-2023  6:30 PM C2 SA Xtreme - Maquivi 2 vs.C6 Impulse Nielson 10 
 354 SL3 01-15-2023  6:30 PM C4 Athletics Mercado/Price 4 vs.C8 Crossfire Fastpitch Dwyer 8 
 355 MJ1 01-15-2023  7:00 PM H5 Cal A's MMS  8 vs.H2 Firecrackers WA Sasaki 3 
 356 MJ2 01-15-2023  7:00 PM H7 Washington Thunder 18U 7 vs.H4 Preps Academy 18U - Barnes  2 
 357 MJ3 01-15-2023  7:00 PM H8 Las Vegas Blast 18 17 vs.H3 So Cal Athletics 18U Aspeitia  4 
 358 MJ4 01-15-2023  7:00 PM H6 AZ Hotshots Carroll 4 vs.H1 Duke City Prime 3 
 359 MJ5 01-15-2023  7:00 PM K4 West Coast Wolverines - Clovis Pearson 3 vs.K8 MT Avalanche - Summerfield 10 
 360 MJ7 01-15-2023  7:00 PM T5 Explosion Hagberg Blue 18U 16 vs.T6 Preps Academy 16U - West 8 
 361 MJ8 01-15-2023  7:00 PM T8 Lake City Thunder - Curry 5 vs.T7 OC Batbusters Aldrich 2025 7 
 362 MJ9 01-15-2023  7:00 PM T1 Titans-Spencer 18U 4 vs.T4 Lil' Rebels - Gordie / Rasnick 9 
 363 MJ10 01-15-2023  7:00 PM T3 SoCal Athletics Higareda 2024 7 vs.T2 Idaho Racers Burleson 0 
 364 MJ11 01-15-2023  7:00 PM U2 Ruthless Lopez 4 vs.U6 Washington Angels 16U Caringella/Souza 10 
 365 MJ12 01-15-2023  7:00 PM U4 E1 Prospects Farber 5 vs.U8 USA Explosion 18U - Bicondova 3 
 366 WF1 01-15-2023  8:00 PM R7 All-American Fastpitch Elite Cozart 16U 0 vs.R5 AP USA Explosion 16/18 - Spokane 8 
 367 WF2 01-15-2023  8:00 PM R6 Granite State Elite 16U National 11 vs.R8 Athletics Mercado-SD 16U AJ Hull 3 
 368 WF3 01-15-2023  8:00 PM R3 Breakers Labs - Chavez 8 vs.R1 Maniacs - Garcia 8 
 369 WF4 01-15-2023  8:00 PM X1 MidWest Sparks 3 vs.X2 WA Freedom Fastpitch- Linge 1 
 370 WF5 01-15-2023  8:00 PM X3 New Mexico Premier  2 vs.X4 So Cal Bownet Braz 16U 7 
 371 WF6 01-15-2023  8:00 PM X5 Washington Thunder 16U 8 vs.X6 Victoria Glory  11 
 372 MP3 01-15-2023  8:00 PM L1 OC Strikeforce - Bustamante 5 vs.L2 Idaho Crush - Imbriani 7 
 373 MP4 01-15-2023  8:00 PM L4 Hype Fastpitch - Watson 21 vs.L3 Colorado Tigers 3 
 374 MJ1 01-15-2023  8:30 PM M2 Softball 101 - Pagan/Sotelo/Roldan (18) 16 vs.M4 Washington Angels 18U Souza 1 
 375 MJ2 01-15-2023  8:30 PM M6 L’il Saints Gold 4 vs.M8 USA Explosion / AP - Butler 18U GOLD 3 
 376 MJ3 01-15-2023  8:30 PM G6 OC Batbusters - Aldrich 7 vs.G8 Soar Athletics 18U Black 2 
 377 MJ7 01-15-2023  8:30 PM T3 SoCal Athletics Higareda 2024 9 vs.T1 Titans-Spencer 18U 6 
 378 MJ8 01-15-2023  8:30 PM T7 OC Batbusters Aldrich 2025 3 vs.T5 Explosion Hagberg Blue 18U 7 
 379 MJ9 01-15-2023  8:30 PM T6 Preps Academy 16U - West 1 vs.T8 Lake City Thunder - Curry 6 
 380 MJ10 01-15-2023  8:30 PM T2 Idaho Racers Burleson 1 vs.T4 Lil' Rebels - Gordie / Rasnick 15 
 381 MJ11 01-15-2023  8:30 PM U2 Ruthless Lopez 5 vs.U4 E1 Prospects Farber 10 
 382 MJ12 01-15-2023  8:30 PM U6 Washington Angels 16U Caringella/Souza 2 vs.U8 USA Explosion 18U - Bicondova 1 
 387 MP3 01-15-2023  9:30 PM L3 Colorado Tigers 2 vs.L1 OC Strikeforce - Bustamante 12 
 388 MP4 01-15-2023  9:30 PM L2 Idaho Crush - Imbriani 6 vs.L4 Hype Fastpitch - Watson 12 
 389 MJ1 01-15-2023  10:00 PM M4 Washington Angels 18U Souza 3 vs.M3 Stealth Fastpitch 3 
 390 MJ2 01-15-2023  10:00 PM M8 USA Explosion / AP - Butler 18U GOLD 12 vs.M7 WA Acers Mathews 2 
 391 MJ3 01-15-2023  10:00 PM G8 Soar Athletics 18U Black 1 vs.G7 I-5 Softball 18u Snyder 9 
 395 MJ12 01-15-2023  10:00 PM U8 USA Explosion 18U - Bicondova 7 vs.U7 Firecrackers Brashear/Hicks 0 
 396 WF1 01-16-2023  8:00 AM E1 Saber Sports 2 vs.E4 Semper Fi Sports - Lucero 0 
 397 WF2 01-16-2023  8:00 AM E3 Fury 18 Petersen 7 vs.E2 Royalty Gold Silva 5 
 398 WF3 01-16-2023  8:00 AM D7 NW Speed - Jones 3 vs.D6 Crossfire Fastpitch Burke 18U 6 
 399 WF4 01-16-2023  8:00 AM E7 AZ Desert Thunder Woolridge 5 vs.E6 Athletics Mercado Carden/Hull 18u 7 
 400 WF5 01-16-2023  8:00 AM U5 Pure Fastpitch 5 vs.U8 USA Explosion 18U - Bicondova 0 
 401 WF6 01-16-2023  8:00 AM U7 Firecrackers Brashear/Hicks 7 vs.U6 Washington Angels 16U Caringella/Souza 1 
 402 MP1 01-16-2023  8:00 AM G5 USA Explosion Kloczko/Cronquist 3 vs.G8 Soar Athletics 18U Black 2 
 403 MP2 01-16-2023  8:00 AM J3 Reapers Softball 3 vs.J2 California Thunder Gutierrez  1 
 404 MP3 01-16-2023  8:00 AM J5 Washington Angels 18U Premier Stallings 6 vs.J8 Athletics Jendro SD Gonzalez 1 
 405 MP4 01-16-2023  8:00 AM J7 Fresno Force 18 Gold 3 vs.J6 So Cal Dynasty Lilly 3 
 406 SL1 01-16-2023  8:00 AM V1 Menace 4 vs.V4 Wicked 2627  6 
 407 SL2 01-16-2023  8:00 AM V5 Utah Freakz 07 8 vs.V8 Rise 16B Cook 5 
 408 SL3 01-16-2023  8:00 AM Y1 Granite State Elite 14U National 8 vs.Y4 Soar Athletics 14U Black 7 
 409 WF1 01-16-2023  9:45 AM M1 OC Batbusters Salmeron 9 vs.M4 Washington Angels 18U Souza 4 
 410 WF2 01-16-2023  9:45 AM M3 Stealth Fastpitch 7 vs.L3 Colorado Tigers 2 
 411 WF3 01-16-2023  9:45 AM M5 Prodigy Gold 7 vs.M8 USA Explosion / AP - Butler 18U GOLD 3 
 412 WF4 01-16-2023  9:45 AM M7 WA Acers Mathews 2 vs.M6 L’il Saints Gold 3 
 413 WF5 01-16-2023  9:45 AM U1 Nation Softball 3 vs.U4 E1 Prospects Farber 14 
 414 WF6 01-16-2023  9:45 AM U3 Idaho Intensity 16U 14 vs.U2 Ruthless Lopez 6 
 415 MP1 01-16-2023  9:45 AM R1 Maniacs - Garcia 6 vs.R4 USA Explosion - Kloczko 6 
 416 MP2 01-16-2023  9:45 AM B7 Soar Athletics 18U White 8 vs.B6 Ruthless Olguin/Rosalez  7 
 417 MP3 01-16-2023  9:45 AM H1 Duke City Prime 1 vs.H4 Preps Academy 18U - Barnes  3 
 418 MP4 01-16-2023  9:45 AM H7 Washington Thunder 18U 0 vs.H6 AZ Hotshots Carroll 12 
 419 SL1 01-16-2023  9:45 AM V7 Akadema Aces 6 vs.V6 Whatcom Wolverines Bakker 11 
 420 SL2 01-16-2023  9:45 AM Y5 KB Fastpitch 8 vs.Y8 Idaho Racers Peterman 5 
 421 SL3 01-16-2023  9:45 AM Z6 PNW Force 14A - B. Taylor-Sparks 4 vs.Z3 Soar Athletics 14U White 7 
 440 MP1 01-16-2023  11:30 AM G1 Firecrackers Medina/ Zamora 18u 19 vs.G4 Phoenix Heat - Dorado 1 
 441 MP2 01-16-2023  11:30 AM G3 So Cal Athletics Johnson/Krueger 9 vs.G2 KB Fastpitch 18U 4 
 442 MP3 01-16-2023  11:30 AM G7 I-5 Softball 18u Snyder 2 vs.G6 OC Batbusters - Aldrich 1 
 443 SL1 01-16-2023  11:30 AM K7 PNW Force - Taylor-Sparks 2 vs.K6 NW Elite Garza 3 
 444 SL2 01-16-2023  11:30 AM Y7 USA Explosion 14U Gold - Sorg 5 vs.Y6 Preps Academy 16U - Aerik 0 
 


<<-- Back to Archives List